Drapak na ścianę

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Drapak na ścianę

Drapak na ścianę ochroni Twoje meble

Drapak dla kotów jest niezbędny w domu każdego mruczka. To on pozwala niewychodzącym kotom ostrzyć i piłować pazurki, chroniąc przy tym Twoje antyczne kanapy czy nowoczesne, skandynawskie fotele. Drapaki pozwalają kotom w naturalny sposób piłować pazurki oraz pozbyć się złuszczających się oraz rosnących części pazura. Przyczyniają się również do jego prawidłowego rozwoju.

Koty w naturze najczęściej piłują swoje pazurki na drzewach. W naszych domach także często piłują pazury na elementach pionowych, np. oparciu fotela czy kanapy oraz ścianach. Drapak na ścianę to najlepszy pomysł, aby pozbyć się niechcianych zniszczeń spowodowanych przez Twojego mruczącego przyjaciela.

Drapak na ścianę – koty go uwielbiają!

Jeśli Twój kot nie chce przekonać się do drapaka i częściej piłuje pazury na Twoich ścianach i fotelach, to wybierz drapak na ścianę wzbogacony kocimiętką. Koty uwielbiają zapach kocimiętki, który ich uspokaja i lekko pobudza. Pomoże to kotu szybciej zaaklimatyzować się w nowym otoczeniu i przyzwyczaić do nowego drapaka.

W naszym asortymencie znajdziesz drapak na ścianę w różnych kolorach oraz z uroczymi motywami z bajek. Zadbaliśmy, aby drapaki były nie tylko interesujące dla kota, ale także estetyczne oraz atrakcyjne wizualnie. Drapaki wykonane są z materiałów bezpiecznych dla kota, a przy tym trwałych i odpornych na zniszczenia. Posiadamy proste drapaki deski oraz bardziej rozbudowane i wysokie drapaki z legowiskiem.