KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Podłoża do terrarium

Aktywne filtry

Vitapol PIASEK do terrarium

Vitapol PIASEK do terrarium

5,39 zł

(5,39 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
(3)
  • Brak na stanie
Brak na stanie
DAKO-ART PIASEK do terrarium

DAKO-ART PIASEK do terrarium

7,29 zł

(7,29 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
  • Brak na stanie
Brak na stanie

Niezastąpione podłoża do terrarium

Podłoża do terrarium to niezbędny element hodowli, bez którego ta nie jest możliwa do utrzymania. W naturalnym środowisku życie płazów i gadów jest mocno powiązane z powierzchnią gleby, która tworzy swoisty mikroklimat, mający wpływ na jakość życia wymienionych stworzeń. To właśnie podłoża do terrariów są wyznacznikiem samopoczucia i zdrowia płazów oraz gadów, dlatego przy organizowaniu terrarium należy zwrócić na to uwagę i wybrać odpowiedni produkt.

Jak wiadomo, podłoża do terrariów będą różniły się od siebie zależnie od rasy stworzenia, które w nim przebywa. Każde z nich potrzebuje utrzymania innych mikroklimatów oraz odmiennego poziomu pochłaniania wilgoci. Dajmy na to gleba piaszczysta, będzie krócej utrzymywała wilgotność, niż leśna, ponieważ poziom wysychania substratów znacznie się od siebie różni. Podłoża do terrariów mają wpływ na samopoczucie stworzeń, dlatego wybór odpowiedniego produktu jest aż tak ważny.

Podłoża do terrarium, których potrzebujesz

Z troską o zdrowie każdego zwierzęcia przygotowaliśmy najlepsze podłoża do terrariów, które perfekcyjnie spełniają wszystkie swoje funkcje. Zwróciliśmy uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Zależy nam na precyzyjnym doborze produktów, tak, by spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów i ich zwierząt. Przy wyborze podłoża zwróć uwagę na indywidualne wymagania swojego gada lub płaza. To one wskażą Ci, który produkt będzie dla niego najlepszy.

Wybraliśmy produkty pochodzące od renomowanych producentów, cieszących się dużym poparciem i uznaniem wśród naszych Klientów. Postaw na najwyższą jakość i kup podłoża do terrarium od Allezoo! Wiemy, jak ważne są warunki w terrarium, dlatego proponujemy Ci najlepsze podłoża dostępne na rynku zoologicznym.

Opinie

5
Dawid dnia 2019-12-03 dodał komentarz o tytule: Ocena 10/10!

Nie wiedziałem, jakie wybrać podłoże do terrarium dla agamy brodatej. Na szczęście w AlleZoo wszystkie produkty są dobrze opisane. Wybrałem podłoże oceniane przez innych klientów i dobrze trafiłem!

5
Igor K. dnia 2020-04-07 dodał komentarz o tytule: Dobre podłoże dla żółwia

W ofercie sklepu zoologicznego AlleZoo znalazłem wysokiej jakości podłoże do terrarium dla żółwia stepowego. Sprawdza się lepiej, niż się spodziewałem. Następnym razem na pewno wybiorę ten sam produkt!

5
Bianka dnia 2020-04-14 dodał komentarz o tytule: Dobrze sprawdza się to podłoże

Wcześniej używałem innego podłoża do terrarium, ale chciałem spróbować czegoś innego. Wybrane przeze mnie podłoże sprawdza się całkiem dobrze.

5
Paula dnia 2020-04-17 dodał komentarz o tytule: Podłoże dobrze się sprawdza

Nie bardzo wiedziałam, jakie podłoże do terrarium (to mój pierwszy taki zwierz), więc wybrałam dwa rodzaje. Oba dobrze się sprawdziły, więc będę używać na przemian.

5
Sylwia Markowska dnia 2020-05-12 dodał komentarz o tytule: Najlepsze podłoże

Najlepszej jakości podłoże do terrarium dla węża sprawi, że jego życie będzie jeszcze lepsze. Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz, ale to my tak naprawdę jesteśmy w pełni odpowiedzialni za dobrostan zwierząt, które mamy pod opieką. Dzięki za szeroką ofertę, Allezoo! :)