Drodzy Klienci! Pracujemy normalnie, ale w związku ze wzmożonym ruchem realizacja trwa dłużej: do 48h

Podłoża do terrarium

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Podłoża do terrarium

Niezastąpione podłoża do terrarium

Podłoża do terrarium to niezbędny element hodowli, bez którego ta nie jest możliwa do utrzymania. W naturalnym środowisku życie płazów i gadów jest mocno powiązane z powierzchnią gleby, która tworzy swoisty mikroklimat, mający wpływ na jakość życia wymienionych stworzeń. To właśnie podłoża do terrariów są wyznacznikiem samopoczucia i zdrowia płazów oraz gadów, dlatego przy organizowaniu terrarium należy zwrócić na to uwagę i wybrać odpowiedni produkt.

Jak wiadomo, podłoża do terrariów będą różniły się od siebie zależnie od rasy stworzenia, które w nim przebywa. Każde z nich potrzebuje utrzymania innych mikroklimatów oraz odmiennego poziomu pochłaniania wilgoci. Dajmy na to gleba piaszczysta, będzie krócej utrzymywała wilgotność, niż leśna, ponieważ poziom wysychania substratów znacznie się od siebie różni. Podłoża do terrariów mają wpływ na samopoczucie stworzeń, dlatego wybór odpowiedniego produktu jest aż tak ważny.

Podłoża do terrarium, których potrzebujesz

Z troską o zdrowie każdego zwierzęcia przygotowaliśmy najlepsze podłoża do terrariów, które perfekcyjnie spełniają wszystkie swoje funkcje. Zwróciliśmy uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Zależy nam na precyzyjnym doborze produktów, tak, by spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów i ich zwierząt. Przy wyborze podłoża zwróć uwagę na indywidualne wymagania swojego gada lub płaza. To one wskażą Ci, który produkt będzie dla niego najlepszy.

Wybraliśmy produkty pochodzące od renomowanych producentów, cieszących się dużym poparciem i uznaniem wśród naszych Klientów. Postaw na najwyższą jakość i kup podłoża do terrarium od Allezoo! Wiemy, jak ważne są warunki w terrarium, dlatego proponujemy Ci najlepsze podłoża dostępne na rynku zoologicznym.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews Podłoża do terrarium
5
Dawid dnia 2019-12-03 dodał komentarz o tytule: Ocena 10/10!
Opinia zweryfikowana zakupem

Nie wiedziałem, jakie wybrać podłoże do terrarium dla agamy brodatej. Na szczęście w AlleZoo wszystkie produkty są dobrze opisane. Wybrałem podłoże oceniane przez innych klientów i dobrze trafiłem!