KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Higiena oczu psa

Aktywne filtry

Higiena oczu psa to podstawa pielęgnacji!

Higiena oczu psa to żaden problem dla właściciela czworonoga, ponieważ, aby w pełni o nią zadbać, wystarczy odpowiedni preparat do czyszczenia oczu oraz płatki kosmetyczne, które znajdziesz w każdej drogerii. Wystarczy nawilżyć wacik preparatem i przetrzeć zamknięte oko psa od zewnętrznego kącika, w kierunku nosa. Takie usuwanie zanieczyszczeń jest najbezpieczniejsze dla psich oczu. Preparat rozpuści zalegające nieczystości w kącikach oczu oraz usunie je. Czynność należy powtarzać aż do całkowitego usunięcia zaschniętej wydzieliny. Należy pamiętać, że lepiej nie oczyszczać oczu psa na sucho, ponieważ może to grozić wyrwaniem sierści wokół narządu wzroku. Do oczyszczenia psich oczu nigdy nie należy korzystać z waty, ponieważ strzępki materiału mogą dostać się do oka.

Higiena oczu psa. Jakie preparaty stosować?

W naszej ofercie znajdziesz płyny do przemywania oczu oraz preparaty do ich czyszczenia. Należy odróżnić preparaty do stosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Preparaty do przemywania często nie nadają się do aplikacji wprost na narząd wzroku psa. Preparaty i lotiony łagodzą podrażnienia oraz zapobiegają pojawianiu się infekcji, szczególnie często pojawiających się u szczeniąt i kociąt. Pomagają w regularnym oczyszczeniu oka, spojówek i powiek. Mają działanie łagodzące i kojące. Warto wybierać także preparaty zawierające składniki natłuszczające i nawilżające, zapobiegające wysuszeniu skóry zwierzęcia. Psom długowłosym przydadzą się także specjalne nożyczki z zaokrąglonymi końcami do obcinania wystającej grzywki.

Opinie

5
Łukasz dnia 2019-09-26 dodał komentarz o tytule: Kupiłem płyn do oczu

Doskonale wiem, jak ważna jest higiena oczu psów, bo psiak mojego kolegi miał poważne problemy przez podrażnienie oka. Taki płyn do oczu po prostu warto mieć w swoim domu, żeby pies zawsze był bezpieczny.

5
Paweł dnia 2019-12-17 dodał komentarz o tytule: Gorąco polecam

Mało kto przejmuje się podrażnieniami oczu swoich pupili. Wielu ich po prostu nie dostrzega! Wasze krople to higiena oczu psa na najwyższym poziomie! Każdy psiak zasługuje na taką troskę!

4
hanna dnia 2020-01-23 dodał komentarz o tytule: Warto!

Mało kto przejmuje się podrażnieniami oczu swoich pupili. Wielu ich po prostu nie dostrzega! Wasze krople to higiena oczu psa na najwyższym poziomie! Każdy psiak zasługuje na taką troskę!

5
Kamil W. dnia 2020-02-03 dodał komentarz o tytule: Higiena to podstawa!

Z Wami czyszczenie oczu psa jest dziecinnie łatwe i nieszkodliwe dla psiny. Zawsze można ufać tym produktom i za to należą się wielkie brawa.

5
Iwona Z. dnia 2020-02-10 dodał komentarz o tytule: To działa!

Kupiłam krople do higieny oczu i śmiało mogę je polecić każdemu! Z nimi czyszczenie oczu psów jest bezpieczne i skuteczne. Podrażnienie zniknęło z oczka Buliego naprawdę szybko! Takie krople zawsze warto mieć pod ręką, tak na wszelki wypadek!