Kuwety i toalety dla gryzoni

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Kuwety i toalety dla gryzoni

Kuwety i toalety dla gryzoni. Sposób na czystą ściółkę!

Niezależnie od tego, czy posiadasz szynszyle, szczury, fretki lub świnki morskie - kuwety i toalety dla gryzoni są elementem obowiązkowym w każdej klatce (a czasami nawet i na wybiegu). W naszej ofercie znajdziesz kuwety narożne, które dobrze wpasują się w charakter każdej klatki, a także nie zajmują za wiele miejsca. Kuwety narożne najczęściej przypadają do gustu małym zwierzątkom, ponieważ te często wymierają rogi klatki jako swoje toalety.

Fantastycznym rozwiązaniem okazały się kuwety narożne z kratką, która uniemożliwia gryzoniom wysypywanie żwirku i roznoszenia odchodów. Dla posiadaczy szynszyli przygotowaliśmy specjalną toaletę krytą, dzięki której zachowanie czystości w klatce będzie jeszcze prostsze! To doskonałe rozwiązanie do klatki każdego gryzonia. Pozwala zachować czystość w klatce i nie roznosić odchodów na łapkach Twojego zwierzęcia.

Szeroka oferta kuwet i toalet dla gryzoni

Lubisz zestawy i jesteś fanem perfekcyjnego porządku? Teraz to będzie możliwe! W naszej ofercie znajdziesz także toaletę krytą z łopatką - sprzątnie nigdy nie było prostsze. Przy nauce kuwetowania pamiętaj, że wszystkie odchody muszą znajdować się w jednym miejscu - w kuwecie, po to, by zwierzę kojarzyło to miejsce prawidłowo. Zwierzęta dość szybko przyzwyczajają się do nowej toalety.