KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Klatka dla szynszyla

Aktywne filtry

Klatka dla szynszyla tylko od Allezoo!

Szynszyle, początkowo egzotyczne i rzadko spotykane, dziś coraz częściej pojawiają się w polskich domach. Są uznawane za zwierzątka miłe, inteligentne i łatwo wchodzące w kontakt z człowiekiem. W warunkach domowych czują się komfortowo i są szczęśliwe, pod warunkiem, że ich terrarium spełnia kilka ważnych kryteriów z zakresu bezpieczeństwa i wygody. Jak powinna wyglądać klatka dla szynszyla, żeby zwierzę dobrze się w niej czuło i było zdrowe? W Allezoo znajdziesz odpowiednie egzemplarze!

Wybierając klatkę dla swojego futrzanego zwierzaka warto zwrócić uwagę na to, aby była ona wykonana z tworzyw najwyższej jakości, które zapewnią długi czas nienagannego użytkowania, sprawią, że taka klatka będzie odporna na zniszczenia i uszkodzenia oraz jednocześnie - co niezwykle ważne - będzie łatwa do czyszczenia i utrzymania w czystości, dzięki czemu nie spędzisz długich godzin na jej szorowaniu, a Twój dom nadal pozostanie higieniczny i zadbany, pomimo tego, że wprowadził się do niego nowy, może czasem nieco niesforny lokator. Takie zwierzątko z pewnością wprowadzi do Twojego życia dużo radości i uśmiechu, dlatego warto zapewnić mu doskonałe warunki do życia i rozwoju, aby był przy Tobie równie szczęśliwy, co Ty przy nim! To zwierzę całkowicie zależne od człowieka, dlatego też decydując się na nie, powinieneś zrobić wszystko, aby jak najlepiej o nie zadbać.

Klatka dla szynszyli to świetne rozwiązanie!

Urządzenie odpowiedniego lokum to jeden z najważniejszych punktów przygotowań do przyjęcia szynszyli. Bez względu na to, czy w domu ma się pojawić jedno zwierzątko, czy kilka, klatka musi spełniać kilka wymagań, żeby zwierzę było w niej bezpieczne i mogło zdrowo się rozwijać. Wybierając terrarium dla szynszyli, warto pamiętać o charakterystyce tego zwierzęcia, które jest dość energiczne, lubi skakać, fikać i wspinać się. Ze względu na swoją dużą żywotność szynszyle muszą mieć zapewnioną dość dużą przestrzeń – nie tylko na szerokość, ale także wysokość – by mogły swobodnie się poruszać. Najlepszy wybór, jeśli chodzi o szynszyle to klatki wysokie, piętrowe, które nie zajmują wiele miejsca w mieszkaniu, ale jednocześnie dają zwierzątku sporo miejsca do ruchu. Między pięterkami można będzie umieścić drabinki do wspinania, tunele czy hamaki, które szynszyle uwielbiają. Rozmiar klatki w przypadku jednego zwierzęcia to minimum 50x50, jednak im większe będzie lokum, tym zwierzątko będzie bardziej szczęśliwe.

Nigdzie nie znajdziesz lepszej klatki dla szynszyla!

Klatka dla szynszyla musi spełniać kilka kryteriów, które zagwarantują zwierzęciu bezpieczeństwo. Oprócz wielkości niezwykle istotny jest materiał wykonania. Należy na wstępie odrzucić terraria całkowicie wykonane z plastiku, ponieważ uniemożliwiają prawidłową cyrkulację powietrza, a tym samym szkodzą zwierzątku – w takiej klatce jest duszno, parno, nie ma dostępu do tlenu, a wszędzie unosi się nieprzyjemny zapach.

Znacznie lepszą opcją w przypadku szynszyli są klatki z plastikową kuwetą, a metalową górą. Plastik jest łatwy w czyszczeniu, więc usunięcie zabrudzonego podłoża będzie proste i szybkie, a przemyta kuweta nie będzie sprzyjała rozwojowi bakterii. Warto zwrócić uwagę na to, by kuweta miała dość wysokie brzegi, żeby skaczące zwierzątko nie wyrzucało z niej trocin czy żwiru, zabrudzając tym samym mieszkanie.

Istotnym czynnikiem mającym wpływ na bezpieczeństwo zwierzątka są także szczeble. Te powinny być na tyle gęsto ustawione, by zwierzątko nie miało możliwości przeciskania przez nie głowy, ponieważ może narazić się na niebezpieczeństwo. Drzwiczki do klatki muszą być dobrze zabezpieczone, żeby szynszyla nie wydostała się z klatki bez kontroli właściciela. Dobrze, żeby klatkę można było otworzyć zarówno z boku, jak i z góry, co ułatwi wyciąganie zwierzątka i karmienie go. W środku powinna być możliwość zamontowania dodatkowych elementów, takie jak drabinki, mostki czy tunele, które szynszyli są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania – to zwierzątko, które uwielbia ruch i musi mieć możliwość wybiegania się.

Klatki dla szynszyli od Allezoo to gwarancja jakości!

Zwolenników szynszyli jest coraz więcej, w porównaniu z tym, że kiedyś te małe, urocze zwierzątka nie były doceniane i chętnie wybierane. Szynszyla jest niezwykle energiczna, dlatego świetnie sprawdzi się jako kompan do zabaw. Wprowadzi ona również dużo radości do domu, a dzieci będą nią wprost zachwycone! W naszej ofercie znajdziesz zarówno klatki dla małych szynszyli, jak i dla tych większych - bez trudu dobierzesz egzemplarz idealny dla swojego małego przyjaciela. Wybierając odpowiednią klatkę dla szynszyla, musisz pamiętać, że to jego dom, tak więc powinien być on dla niego jak najbardziej przyjazny i komfortowy. U nas wybór takiej klatki nie będzie żadnym problemem, ponieważ zadbaliśmy o to, aby w swojej ofercie mieć wyłącznie klatki najwyższej jakości, które stworzone zostały w sposób przemyślany i odpowiedni dla tych małych stworzeń.

Wybierając szynszyla z hodowli warto zapewnić mu odpowiednie warunki do życia i rozwoju. Klatka powinna być dobrana tak, aby w pełni spełniać jego wymagania - zapewnić mu dostatecznie dużą ilość ruchu, odpowiednie warunki do snu, rozwoju, odpoczynku i zabawy. Właśnie taką klatkę dostaniesz w sklepie internetowym Allezoo! Każda klatka, która znajduje się w naszej ofercie, spełnia wszelkie normy i wymagania, które postawić może właściciel szynszyla. Mamy klatki w wielu rozmiarach i kombinacjach, dlatego z całą pewnością znajdziesz taką, która w pełni Cię zadowoli i stworzy idealne warunki do życia dla Twojego zwierzaka.

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad tym, jaka klatka będzie najlepsza dla Twojego futrzanego przyjaciela, to z chęcią Ci doradzimy! Pomożemy wybrać najlepszy model i rozmiar tak, abyś nie żałował swojego wyboru, a Twój zwierzak był równie zadowolony, co Ty. Nie ma się więc nad czym zastanawiać - stawiając na Allezoo, stawiasz na jakość i satysfakcję! Przekonaj się o tym sam już teraz!

Opinie

5
Sandra dnia 2019-12-15 dodał komentarz o tytule: Zaufany sklep!

Nowa klatka dla szynszyli - duża i wygodna, sprawdza się idealnie i to w każdych warunkach. Dużo łatwiej pilnuje mi się tych łobuziaków, kiedy mam nową klatkę!

5
Romek dnia 2020-03-20 dodał komentarz o tytule: Duża klatka dla szynszyla

Wybór nie jest duży, jeśli chodzi o klatki dla szynszyli hodowlanych. Wybrałem tę największą, solidną klatkę dla szynszyla

5
Jakub Kołodziejczyk dnia 2020-03-30 dodał komentarz o tytule: Duża klatka dobrze zapakowana

Moim zdaniem klatka dla 2 szynszyli musi być naprawdę duża i taką znalazłem w Waszej ofercie. Klatka przyszła do mnie w nienagannym stanie i świetnie zapakowana

5
Karol dnia 2020-06-10 dodał komentarz o tytule: A może drewno nas zaskoczy?

Nie byłam przekonana co do tego materiału, ale przecież jak nie to, to co innego. I tak właśnie w nasze ręce wpadła klatka dla szynszyla drewniana. Zobaczymy jak będzie sprawdzać się w czasie. Mam nadzieję, że będzie super :) Dzięki za szybką dostawę!

5
Piotrek dnia 2020-06-24 dodał komentarz o tytule: Sprawdza się

Klatka dla szynszyla, którą kupiłem, świetnie się sprawdza. Kupiłem też odpowiednie wyposażenie klatki, więc moja szynszyla ma bezpieczny domek :)