KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Trawa dla gryzoni

Aktywne filtry

Doskonała trawa dla gryzoni

Wielu osobom wydaje się, że posiadanie w domu gryzonia nie wymaga jakiegoś szczególnego zaangażowania w opiekę. Okazuje się jednak, że zarówno szczury, jak i chomiki, świnki morskie czy króliki potrzebują ogromnej i właściwej troski. Dlatego też należy zapewnić im jak najlepsze warunki, dzięki którym będą mogły czuć się komfortowo i jednocześnie będą zdrowe. W przypadku hodowania tych zwierzątek istotną kwestią jest oczywiście ich żywienie. Ze względu na to, że gryzonie większość swojego czasu, jak nie cały ten czas, spędzają w odpowiednio przygotowanej klatce, należy dostarczać im pożywienia bogatego w różnego rodzaju wartości odżywcze - szczególnie zaś w okresie jesienno-zimowym. Doskonałym rozwiązaniem na ten sezon jest trawa dla gryzoni, dzięki której będzie możliwe zróżnicowanie diety naszych pupili. Produkt ten wręcz doskonale się sprawdza jako przekąska między innymi, większymi posiłkami. Zwierzaki, które posiadają zróżnicowaną dietę, cieszą się naprawdę dobrym zdrowiem, a także ogromną dozą witalności i energii.

Zalety trawy dla gryzoni

Ten produkt to niezwykle cenne źródło minerałów, które są niezbędne do tego, by utrzymać Twoje zwierzątko w jak najlepszym zdrowiu. Zawiera również wiele witamin oraz innych składników odżywczych, które są niezbędne dla właściwego rozwoju gryzoni. Świetnie się sprawdza wtedy, gdy trawa na dworze nie jest już tak łatwo dostępna, a więc w czasie później jesieni oraz zimy. Dzięki temu produktowi nie musisz się więc martwić o urozmaicanie diety swego pupila.
Trawa jest niezwykle istotna w żywieniu takich zwierząt. Dzięki jej spożywaniu usprawnia się ich przemiana materii. Dodatkowo źdźbła trawy pomagają oczyścić układ pokarmowy z nieprzetrawionych resztek jedzenia. Dlatego ważne jest by nie pomijać w diecie gryzoni trawy, ponieważ można w ten sposób zaburzyć rozwój domowego pupila.

W jaki sposób dbać o trawę?

To banalnie proste - wystarczy, że wsypiesz mieszankę ziarenek trawy do jakiegoś pojemnika, doniczki z ziemią i będziesz regularnie podlewać. Dzięki temu już po kilku dniach, maksymalnie po tygodniu, pojawią się kiełki, które dla Twojego pupila będą prawdziwym przysmakiem. By podać je zwierzęciu, najlepiej zaczekać aż źdźbła trawy osiągną wysokość około 7 centymetrów. Doniczkę z trawą powinno się trzymać w słonecznym miejscu, bo dzięki temu będzie ona prawidłowo rosnąć i przez długi czas będzie służyć Twojemu gryzoniowi. W ten sposób zróżnicujesz jego dietę, dodając do niej zieloną trawkę, która będzie się składać z kilku różnych rodzajów roślin. Najbardziej standardowe mieszanki z trawą dla gryzoni zawierają nasiona owsa, jęczmienia oraz pszenicy.

W naszym sklepie znajdą Państwo trawę dla gryzoni najwyższej jakości, pochodzącą od producentów, których celem jest właściwa troska o te małe zwierzątka domowe. Dzięki temu mają więc Państwo pewność, że podawanie swojemu pupilowi tego produktu wraz z odpowiednio zróżnicowaną dietą sprawi, że będzie on zdrowy, radosny i pełen energii, szczególnie zaś podczas jesieni oraz zimy.

Opinie

5
Nowicki dnia 2020-06-19 dodał komentarz o tytule: Dobry wybór

Nie spodziewałem się, że trawa dla gryzoni tak dobrze się sprawdzi. Polecam każdemu opiekunowi chomika :)

5
Jan dnia 2020-07-22 dodał komentarz o tytule: Dla mnie jeden z lepszych produktów

Naturalna trawa dla gryzoni to był strzał w dziesiątkę - szczurom bardzo smakuje, nawet część przerzuciły sobie do domku, także chyba spełnia swoje zadanie. Szybka wysyłka, nie ma się do czego przyczepić.

5
Kacper dnia 2020-07-23 dodał komentarz o tytule: Szybko schodzi!

W naszym przypadku trawa dla chomika znika w zastraszającym tempie, dlatego już po 2 tygodniach musieliśmy uzupełnić zapasy. Dobrze, że cena w AlleZoo jest satysfakcjonująca :)

5
Barbara dnia 2020-08-10 dodał komentarz o tytule: Ciekawe uzupełnienie diety

Trawa dla chomików jest fajnym uzupełnieniem i urozmaiceniem diety, także od czasu do czasu warto podać ją swojemu małemu towarzyszowi. Zawsze zamawiam tę samą trawę i podoba mi się stosunek ceny do jakości.

5
Wiktor dnia 2020-08-12 dodał komentarz o tytule: W AlleZoo się opłaca

Jak dla mnie trawa dla gryzonia, którą kupuję w AlleZoo sprawdza się najlepiej. Spora gramatura za niezbyt wygórowaną cenę - to mi się podoba.