KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Transportery i torby dla gryzoni

Aktywne filtry

Torby i transportery dla gryzoni

Zwierzęta lądowe wymagają czasami przetransportowania. Aby nie narażać na stres tych zwierząt, które nie są zbyt przyzwyczajone do zmiany miejsca pobytu, powinno się je transportować tylko wtedy, gdy jest taka konieczność. Jednymi z bardziej popularnych zwierząt, które nie przepadają za przekładaniem i przenoszeniem są gryzonie. Aby jednak móc zabrać świnkę morską, królika czy myszoskoczka do weterynarza, konieczne jest wyciągnięcie go z klatki. To z kolei wiąże się ze stresem dla zwierzęcia, a od nas wymaga szczególnej uwagi oraz odpowiedniego zabezpieczenia.

Aby transport przebiegł poprawnie i jak najmniej szkodził zwierzęciu, należy zadbać o odpowiedni transporter. Dobry transporter dla gryzonia powinien być odpowiednio dobrany do wielkości zwierzęcia. Przykładowo transport chomika w kocim transporterze jest niewłaściwy, ponieważ chomik będzie miał zbyt wiele miejsca i może chcieć nam się schować, gdy będzie trzeba pokazać go weterynarzowi. Otwierane stosunkowo duże w porównaniu z chomikiem drzwi transportera mogą ułatwić mu ucieczkę. Ponadto w sytuacji ostrego hamowania czy stłuczki chomik czy świnka morska mając zbyt dużo miejsca może mocno uderzyć w ścianę transportera i zginąć.

Transportery i torby dla gryzoni - nasza oferta

W naszej ofercie znaleźć można różne transportery oraz torby przeznaczone do przenoszenia i przewożenia gryzoni. Każdy z produktów został wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest trwały, niezawodny i może być wykorzystywany przez wiele lat. Posiadamy w sprzedaży produkty pochodzące wyłącznie od znanych i sprawdzonych producentów.

Torby do transportu gryzoni

W naszej ofercie znajduje się specjalna torba przeznaczona do transportu gryzoni. Została ona wykonana z wysokiej jakości twardej tkaniny, dzięki czemu jest odpowiednio sztywna i jednocześnie bardziej miękka, niż transporterek wykonany z tworzywa czy metalowa klatka. Torba posiada dodatkowo metalowe drzwi wykonane z siatki. To umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie transportera oraz uniemożliwia naszemu ulubieńcowi ucieczkę.

Torba dostępna jest w trzech różnych wersjach kolorystycznych oraz w jednym rozmiarze - XS. Nadaje się do przewożenia niewielkich gryzoni - myszoskoczków, koszatniczek, chomików, myszy, szczurów oraz innych zwierząt podobnej wielkości.

Transportery dla gryzoni

Nasza oferta obejmuje również transportery przeznaczone do przewożenia gryzoni. Każdy z dostępnych na naszej stronie internetowej produktów pochodzi od zaufanego producenta. Oferujemy transportery wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dostępne w różnych kolorach. W sprzedaży posiadamy transportery z częścią górną wykonaną z przezroczystego tworzywa sztucznego, które pozwala naszemu milusińskiemu podziwiać świat w czasie podróży albo z górną częścią zabudowaną, by nie stresować zwierzęcia zbyt dużą ilością bodźców.

Transportery dostępne są w różnych rozmiarach, więc przeznaczone są do przewożenia zwierząt różnej wielkości - od myszy i chomików, poprzez świnki morskie, skończywszy na królikach czy tchórzofretkach.

W naszej ofercie znajdują się również kartoniki do przewożenia zwierząt, jednak to rozwiązanie nadaje się raczej tylko na przewiezienie zwierzęcia ze sklepu zoologicznego do domu.

Opinie

5
Maciej dnia 2020-02-14 dodał komentarz o tytule: Przydatne akcesoria

Takie transportery i torby dla gryzoni są po prostu nieocenione, zwłaszcza dla kogoś takiego jak ja. Często podróżuję, a bez tego byłoby to bardzo trudne.

5
Sylwia dnia 2020-06-10 dodał komentarz o tytule: Bezpieczeństwo przede wszystkim

Trzeba pamiętać, że transporter dla gryzonia powinien być dostosowany do jego wielkości a także być bezpieczny. Mam nadzieję, że każdy właściciel gryzoni trafi na tę kategorię i się odpowiednio zaopatrzy.

5
Alek dnia 2020-06-12 dodał komentarz o tytule: Jest w czym wybierać

Duży wybór, jeśli chodzi o transportery dla gryzoni. Jest w czym wybierać, więc każdy może wybrać coś odpowiedniego dla swojego gryzonia.

5
kama dnia 2020-06-15 dodał komentarz o tytule: Transporterki i pudełka

W sklepie znalazłam ładny transporterek dla gryzoni. W ofercie są pudełeczka dla gryzoni i transportery różnych wielkości. Można znaleźć coś dla chomika i dla królika.

5
Kasia dnia 2020-06-17 dodał komentarz o tytule: U mnie się sprawdza

Transporter dla gryzoni sprawdza się bardzo dobrze, chociaż używam go rzadko. Jest w czym wybierać.