KATEGORIE
FILTRY

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

POKAŻ WYNIKI

Akcesoria na rower dla psa

Aktywne filtry

Akcesoria na rower dla psa, gdy uwielbiasz podróże z Twoim pupilem

Lubisz podróże ze swoim czworonożnym przyjacielem i nie wyobrażasz sobie letnich rowerowych wypadów bez Twojego Burka? Psy potrafią sprawnie zmotywować swoich właścicieli do ruchu na świeżym powietrzu. Wykorzystaj to i wybierz się na rower z Twoim czworonogiem. Masz małego pieska, który na pewno nie zdąży za rowerem? Wybierz wygodne akcesoria na rower dla psa, na przykład kosze lub transportery. Produkty te ułatwią Ci przejażdżki z czworonogiem, a ich zapięcie na kierownicy sprawi, że będziesz miał psiaka zawsze na widoku. Polecamy transportery wiklinowe oraz te z materiału specjalnie utwardzanego plastikowymi wstawkami.

Jakie akcesoria na rower dla psa wybrać?

Transportery to akcesoria na rower dla psa, które są wielofunkcyjne, dlatego każdy właściciel czworonoga powinien je mieć. Nie tylko sprawdzą się do przewożenia psów rowerem, ale dzięki wygodnym uchwytom możesz także przenosić transporter w dłoni lub przewozić w samochodzie. Jeśli masz bardziej rozbieganego psiaka to wybierz kosz z wbudowaną krótką smyczą, która zabezpieczy psa przed wyskoczeniem. Dla właścicieli większych psów polecamy uchwyty rowerowe do przymocowania smyczy, dzięki którym Twój pies będzie mógł się wybiegać w trakcie Twojej jazdy.

Wybierając transporter dla psa, zwróć uwagę na wielkość i wagę zwierzęcia. Transportery na rower przeznaczone są najczęściej do przewożenia małych psów o masie 8 – 12 kg.

Opinie

5
Judyta dnia 2019-09-25 dodał komentarz o tytule: Wszystko, co niezbędne do roweru

Wszystkie najlepsze akcesoria do roweru dla psa w jednym miejscu! W końcu mogę zabierać pieska ze sobą!

5
Ludwik dnia 2019-12-20 dodał komentarz o tytule: Kupiłem smycz rowerową

Pomyślałem, że skoro nie mogę nadążyć za Reksem, to smycz rowerowa dla psa może być dobrym pomysłem. I to był strzał w 10! W końcu piesek może pobiegać.

5
Sylwester dnia 2020-01-08 dodał komentarz o tytule: Niezawodny uchwyt rowerowy

Zdecydowałem się na uchwyt rowerowy dla psa i jestem bardzo zadowolony. Znowu mogę wychodzić na długie przejażdżki bez strachu, że mój piesek został sam w domu.

4
Norbert dnia 2020-01-20 dodał komentarz o tytule: Akcesoria na rower

Tutaj są wszystkie przydatne akcesoria na rower dla psa! Skarb każdego miłośnika psów! Gorąco polecam!

5
Dominik.Ka dnia 2020-01-23 dodał komentarz o tytule: Zamówiłem nowe akcesoria

Mój piesek jest bardzo zadowolony ze swoich nowych gadżetów. Akcesoria rowerowe dla psa umożliwiają nam długie, aktywne wypady. Warto tutaj kupować.