Zabezpieczenia okien i balkonów

Katalog

Włączone filtry:
Producent
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Zabezpieczenia okien i balkonów

Zabezpieczenia okien i balkonów przed ucieczką cwanego mruczka

Twój kot nie wychodzi z domu i wołałbyś, aby tak pozostało? Twój cwany mruczek tylko czeka, aż otworzysz okno, czy drzwi balkonowe, żeby uciec na podwórko sąsiadów? Boisz się, żeby Twój niewychodzący kot nie zgubił się w nieznanym dla niego terenie? Mamy na to sposób! Zabezpiecz swoje okna i drzwi balkonowe specjalnymi, mało widocznymi kratkami, przez które Twój mruczący przyjaciel się nie przedostanie, a Ty będziesz mógł otwierać okno na oścież bez obawy przed ucieczką zwierzęcia. Zabezpieczenia okien i balkonów są mało widoczne i niesamowicie skuteczne.

Jakie zabezpieczenia okien i balkonów wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz wygodne siatki do zabezpieczenia okien, tarasów oraz balkonów przed ucieczką zwierzęcia. Posiadamy siatki ochronne w wielu rozmiarach i kolorach, dostosowane zarówno do małych okien, jak i dużych drzwi balkonowych. Siatka jest wiązana o rozmiarach oczek 3 x 3 cm i posiada wygodne elementy do montażu. Produkt jest odporny na działanie UV oraz można go stosować w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Sprawdza się także dla kociąt.

Polecamy także metalowe kratki zabezpieczające okna przy otwieraniu lufciku. Kratki zabezpieczają zarówno górę oraz dół okna, jak i jego bok, chroniąc przed utknięciem kota w oknie. Kratki są solidne, metalowe i malowane proszkowo, a więc bardzo odporne na uszkodzenia. Zestawy zawierają śruby do mocowania. Kratki można także przykleić na okno.

Wszystkie zabezpieczenia okien i balkonów są w pełni bezpieczne dla zwierząt i stworzone po to, aby Twoje zwierzęta były w pełni bezpieczne.