KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Akcesoria do kąpieli dla ptaków

Aktywne filtry

Opinie

5
Dawid dnia 2019-12-13 dodał komentarz o tytule: Bardzo przydatne!

Odkąd zamawiam tutaj akcesoria do kąpieli dla ptaków, dbanie o higienę papugi nie jest już taką katorgą. Wasze produkty oszczędziły mi wielu nerwów i czasu :)

Pojemnik do kąpieli dla ptaka – Allezoo

Kąpiel jest ważnym elementem pielęgnacji ptaków. Oprócz zapewnienia im odpowiednich warunków żywieniowych i środowiskowych, regularne kąpiele przynoszą wiele korzyści. Pomagają w utrzymaniu czystości piór, usuwają nadmiar kurzu i brudu oraz nawilżają skórę. Ptaki podczas kąpieli odprężają się i relaksują, co wpływa pozytywnie na ich samopoczucie i zdrowie. Nasze akcesoria do kąpieli są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są bezpieczne dla ptaków i łatwe w czyszczeniu. Zadbaliśmy o to, aby nasze produkty były trwałe i odporne na działanie wody oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu, możesz być pewien, że akcesoria do kąpieli posłużą Twoim ptakom przez długi czas. Akcesoria dostępne są w wielu kolorach, jednak wysyłamy je losowo. 

Akcesoria do kąpieli – zadbaj o czystość i zdrowie swojego skrzydlatego pupila

Higiena w życiu ptaków jest niezwykle ważna, dlatego w klatce nie może zabraknąć akcesoriów do kąpieli. Te małe, lecz bardzo praktyczne baseniki, umożliwiają ptakom dbanie o higienę. Dzięki wodzie usuwają one kurz z piór, nawilżają skórę i czyszczą swoje piórka. Jeśli zapewnisz ptakowi odpowiednie warunki, nie będziesz dłużej musiał martwić się o czystość swojego skrzydlatego przyjaciela. Dzięki ciągłemu dostępowi do wody, ptak sam zadba o swoją higienę. Jego piórka będą czyste, a skóra nawilżona. 

Zapraszamy do zakupów w Allezoo. Znajdziesz u nas bogatą ofertę produktów, dzięki czemu zapewnisz swojemu ptakowi odpowiednie warunki do rozwoju i codziennego funkcjonowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów do kąpieli dla ptaków oraz do złożenia zamówienia online.