Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Maszynka do strzyżenia psa

  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  Maszynka do strzyżenia psa

  Maszynka do strzyżenia psa – niezbędne akcesorium dla każdego właściciela czworonoga!

  Maszynka do strzyżenia psa to niezbędne akcesoriów w asortymencie każdego właściciela czworonoga, szczególnie jeśli nie chce on wydawać fortuny na psiego fryzjera, albo jego psiak po prostu za fryzjerem nie przepada. Jeśli Twój pies ma długą i gęstą sierść, to jej regularne strzyżenie i wyczesywanie jest niezbędne. Przystrzyżona sierść zapewnia psu regulację temperatury oraz ochładzanie ciała latem, aby na zimę odrosnąć piękna i zdrowa.

  Kupując maszynkę do strzyżenia, najlepiej wybrać cały, w pełni wyposażony zestaw zawierający prócz maszynki także szczoteczkę do czyszczenia maszynki, olej do pielęgnacji nożyczki oraz wygodne prowadnice do ustawienia różnych długości strzyżenia (najczęściej 3, 6, 9, i 12 mm). Wybierając pełen zestaw, masz pewność, że maszynka do strzyżenia będzie zawsze sprawna.

  Strzyżenie psa w domu? Tylko z odpowiednią maszynką do strzyżenia psa

  Maszynki do strzyżenia psa są wygodne w użyciu oraz bezpieczne dla Twojego czworonoga, a większość z nich zapewnia regulację, dzięki czemu można podciąć psią sierść na odpowiednią długość. Nawet jeśli wcześniej nie miałeś okazji przycinać swojemu psu sierści, to z naszymi maszynkami okaże się to prostsze, niż mogło Ci się wydawać. Maszynki do strzyżenia psa działają niemal identycznie jak maszynki, którymi obcinamy włosy.
  Jeśli nie czujesz się na siłach, aby ostrzyć swojego pupila, albo Twój pies jest niesforny i energiczny, i nie daje Ci się ostrzyc, to wybierz wizytę u psiego fryzjera, który profesjonalnie zajmie się Twoim pieskiem, a Ty zaoszczędzisz masę nerwów.

  Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Maszynka do strzyżenia psa
  5
  Baran dnia 2019-10-08 dodał komentarz o tytule: Dobra maszynka!
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Każdy, kto lubi zadbać o pupila, powinien skusić się na taki gadżet! Maszynka do golenia psa jest idealna jeżeli waszym psiakom szybko odrasta sierść! W końcu można się pozbyć problemu sierści w całym domu!

  5
  Michalak dnia 2020-02-28 dodał komentarz o tytule: Świetny sprzęt
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Maszynka do strzyżenia psów to prawdziwe zbawienie dla domu. Nie miałem czasu co chwilę jeździć z psem do fryzjera, a jego sierść rośnie bardzo szybko!

  5
  Ostrowski dnia 2020-03-10 dodał komentarz o tytule: Sprawdzony produkt
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Szukałem maszynki do strzyżenia psów, bo stwierdziłam, że w końcu będę go strzygł samodzielnie. Za pierwszym razem wyszło naprawdę świetnie!

  5
  kamil.nowicki dnia 2020-04-15 dodał komentarz o tytule: Wymienne ostrza
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Chciałem sam ogolić mojego psiaka, więc szukałem maszynki do golenia psów. Kupiłem tę z wieloma ostrzami. Sprawdza się świetnie ;)

  5
  karol_99 dnia 2020-05-11 dodał komentarz o tytule: Mój pierwszy raz
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Pierwszy raz wpadła mi w ręce maszynka dla psa, więc nie wyszło to za dobrze. Myślę, że za drugim razem będzie lepiej!