Pęseta do usuwania kleszczy

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pęseta do usuwania kleszczy

Dlaczego pęseta do usuwania kleszczy jest niezbędna w domu czworonoga?

Kleszcze dość często pojawiają się na skórze naszego czworonoga, w trakcie spaceru w parku, lesie czy na łące. Bardzo ważne, aby zabezpieczyć czworonoga przed kleszczami oraz chorobami, które przenoszą. Wystarczy wybrać odpowiednie preparaty oraz obroże owadobójcze, które odstraszą insekty oraz ochronią naszego czworonożnego pupila. A co w przypadku, kiedy kleszcz pojawił się już na skórze zwierzęcia? Wystarczy wybrać odpowiednią pęsetę, aby z łatwością się go pozbyć. Odpowiednia pęseta do usuwania kleszczy pomoże pozbyć się insekta w całości, nie pozostawiając w skórze jego części.

Jaką pęsetę do usuwania kleszczy wybrać?

Pamiętaj, że nie należy używać ludzkich pęset do wyciągania kleszczy psom czy kotom. Do tej czynności należy wybrać dedykowane pęsety do usuwania kleszczy u zwierząt. W naszej ofercie znajdziesz proste, metalowe pęsety, plastikowe pęsety ułatwiające wyciąganie insektów, dedykowane szczypce oraz wygodną kartę do usuwania kleszczy. Plastikową kartę do wyciągania kleszczy możesz schować w portfelu i mieć ją zawsze przy sobie, w trakcie spaceru w parku, lesie czy na łące.

Aby w pełni zabezpieczyć Twojego czworonoga przed kleszczami i przenoszonymi przez nie chorobami, wybierz szampony, pudry, zasypki, obroże, krople oraz inne preparaty owadobójcze. Preparaty pozwolą zabezpieczyć Twojego psa przed pojawieniem się kleszczy, komarów, meszek oraz innych insektów.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews Pęseta do usuwania kleszczy
5
Klara Markowska dnia 2019-09-20 dodał komentarz o tytule: karta do usuwania kleszczy
Opinia zweryfikowana zakupem

Wybrałem kartę do usuwania kleszczy. Sprawdza się naprawdę nieźle, choć na początku miałem co do niej wątpliwości. Wygodna i mieści się nawet w portfelu