KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Pielęgnacja kocich łap

Aktywne filtry

Pielęgnacja kocich łap. Różnorodne preparaty w katalogu Allezoo

Kocie łapy wyposażone są w wytrzymałe poduszki, które chronią przez uszkodzeniami na nawet najtrudniejszym terenie. Niestety nie są one jednak odporne na skrajne temperatury, więc zwłaszcza latem i zimą należy zadbać o jego stopy. Pielęgnacja kocich łap może brzmieć na początku odrobinę śmiesznie, ale to poważny temat. W ofercie Allezoo znajdziesz wszystkie niezbędne produkty, które pomogą Ci utrzymać poduszeczki pupila w doskonałym stanie. Artykuły te cechuje różnorodność sposobów aplikacji, ponieważ występują w formie:

  • żelu,
  • maści,
  • sprayu.

Sprawia to, że bez trudu wybierzesz odpowiedni preparat, który przypadnie do gustu Twojemu kotu. Postaw na sprawdzoną markę, kiedy chodzi o zdrowie ukochanego zwierzęcia.

Pielęgnacja kocich łap w najlepszym wydaniu

Jeżeli Twoim priorytetem jest zapewnienie swojemu czworonogowi najwyższej jakości artykułów, to doskonale trafiłeś. Załoga Allezoo składa się z miłośników i właścicieli zwierząt, dlatego zawsze upewniamy się, że oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów. Pielęgnacja kocich łap jest niezwykle ważna, zwłaszcza w okresie skrajnie wysokich i niskich temperatur. Może i koty chadzają własnymi ścieżkami, ale nie pozostawiaj pupila samemu sobie – upewnij się, że jego łapy są w doskonałym stanie.

Opinie

5
Leon dnia 2020-02-24 dodał komentarz o tytule: Skuteczne zabiegi

Nie miałem pojęcia, że pielęgnacja kocich łap może być aż tak prosta. Całość zajmuje dosłownie chwilę, a efekty widać gołym okiem, co teraz, w lutym jest szczególnie ważne.

5
Kasia dnia 2020-03-24 dodał komentarz o tytule: Świetne efekty

Pielęgnacja łap kota przychodzi mi teraz z łatwością. Uwielbiam waszą maść, pomaga mi przynajmniej raz w tygodniu - tak mój kot lubi łazić tam, gdzie nie powinien :/

5
Ciechanowicz Oskar dnia 2020-05-19 dodał komentarz o tytule: Kot się już przyzwyczaił

Jeśli chodzi o koty to pielęgnacja łap i pazurów to zawsze była u nas zmora. Teraz jest o wiele lepiej - przyzwyczajenie kota, odpowiednie preparaty i nawet podcinanie pazurków nie jest nam straszne :)

5
Maksymilian dnia 2020-05-20 dodał komentarz o tytule: Szeroki wybór produktów

Wielką niewiadomą była u mnie pielęgnacja pazurów i łap, w kółko popełniałem te same błędy. Oferta Allezoo rozjaśniła mi w głowie, co do czego się używa, więc teraz moja relacja z kotem jest o niebo lepsza.