KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Sprzątanie akwarium

Aktywne filtry

Aby Twoje akwarium było czyste, a rybki zdrowe i szczęśliwe - musisz poświęcić trochę czasu na jego pielęgnację. Na szczęście sprzątanie akwarium wcale nie musi być trudne i uciążliwe. Wystarczy zaopatrzyć się w dobre produkty ułatwiające i przyspieszające to zadanie.

Czyścik, bo szyba musi być przejrzysta

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę czyścików, które pozwalają na szybkie i precyzyjne umycie szyb. Każdy, kto zadaje sobie pytanie jak sprzątać akwarium - powinien odpowiedzieć sobie, że dokładnie. Dlaczego? Nagromadzenie zabrudzeń zawsze skutkuje trudniejszym ich usuwaniem, a ponadto nie jest zdrowe dla rybek. Właśnie dlatego warto systematycznie używać dobrego czyścika, który równomiernie przesunie się po ściankach akwarium. Można też wybrać specjalne gąbki i rękawice do czyszczenia. Aby podnieść swoją motywację do sprzątania wystarczy pomyśleć o tym jak pięknie wyglądają zadbane akwaria... I jak milej jest ich mieszkańcom, gdy nie muszą stykać się z nieczystościami. Bo czy my, ludzie, chcielibyśmy żyć za brudną i niedoczyszczoną szybką?;)

Jak sprzątać akwarium?

Warto też pamiętać, że mycie akwarium zależy od jego wielkości i preferencji właściciela. Im większa przestrzeń, tym więcej pracy i trzeba wybrać nieco inne narzędzia. W razie pytań lub wątpliwości warto skonsultować się z naszym sklepem - jesteśmy po to, by doradzić! Świetną opcją dla osób, którym zależy na komforcie czyszczenia, jest czyścik magnetyczny. Pozwala on na równomierne czyszczenie szyb po obu stronach, bez trzymania rąk w akwarium... Oferujemy korzystną cenę tego innowacyjnego produktu z nadzieją, że wielu klientów ułatwi sobie nim życie. Rękawice zaś przeznaczone są dla osób, które nie mają nic przeciwko "gmeraniu" w akwarium i kontakcie z mieszkaniem swoich wodnych stworzeń. Chronią dłonie, a jednocześnie są bardzo skuteczne i mogą czyścić narzędzia techniczne. A może potrzebują Państwo dobrych gąbek? Wyselekcjonowaliśmy najlepsze produkty na rynku, które charakteryzują się dużą wytrzymałością i precyzją czyszczenia.

Zanim zabierzesz się za mycie akwarium - zajrzyj na dno

Poza czyszczeniem szybek i narzędzi technicznych, trzeba też oczywiście zwrócić uwagę na dno akwarium. Nie da się ukryć - tam to potrafią dziać się prawdziwe cuda! Zanim jednak cuda się zadzieją, a woda stanie się dziwnie mętna i zanieczyszczona... Warto znaleźć odpowiedni odmulacz. Pomoże on oddzielić żwirek od zanieczyszczeń i usunąć wszystkie zagrożenia. W swojej ofercie posiadamy odmulacze o różnej charakterystyce, nadające się zarówno do małych, jak i dużych akwariów. Mają też zróżnicowane ceny, ze względu na rozwiązania bardziej i mniej zaawansowane. Każdy produkt sprawnie oczyści dno i jest niezbędny dla miłośników wodnych stworzeń. Posiadamy także poręczny, w pełni bezpieczny odmulacz na baterie.

Jeżeli zależy Ci na czystości akwarium i na jego zadowolonych mieszkańcach, zapoznaj się z propozycjami naszego sklepu. Mamy spore doświadczenie w branży i wiemy co sprawdza się najlepiej. My również żyjemy pasją do zwierząt i zawsze troszczymy się o ich zdrowie!

Opinie

5
dominika.olej dnia 2019-10-03 dodał komentarz o tytule: Już wiem, jak sprzątać w akwarium!

Nie miałam pojęcia jak sprzątać akwarium, a szczególnie żwirek i piasek na dnie. W AlleZoo znalazłam odmulacz, który rozwiązał ten problem :)

5
Sławek dnia 2020-05-31 dodał komentarz o tytule: Spory wybór

Znalazłem akcesoria, które świetnie się sprawdzają, a czyszczenie piasku w akwarium jest o wiele prostsze! Dzięki wielkie!

5
rebisz.kama dnia 2020-06-02 dodał komentarz o tytule: Super!

Kupiłam i sprzątanie akwarium stało się o wiele łatwiejsze! Ale super, bo zawsze sprawiało mi to kłopot!

5
Ada dnia 2020-06-03 dodał komentarz o tytule: Moje odkrycie

Jeśli chodzi o czyszczenie akwarium, to czyścik magnetyczny jest moim odkryciem!

5
Bartek.99 dnia 2020-06-13 dodał komentarz o tytule: Bardzo bogata oferta

Często zadawałem sobie pytanie: jak czyścić dno akwarium? No i z pomocą przyszło mi oczywiście AlleZoo. Wszystkie potrzebne produkty i akcesoria znalazłem w jednym miejscu, co niesamowicie doceniam.