Wydłużony czas realizacji: do 4 dni

Witaminy i preparaty dla ptaków

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 23 elementów
Witaminy i preparaty dla ptaków

Witaminy i preparaty dla ptaków – niezbędne dla zdrowia

Każdy właściciel upierzonych zwierząt wie, że witaminy i preparaty dla ptaków trzeba dostarczać im regularnie. Bez tego zdrowie małych podopiecznych może być zagrożone. Jakie objawy niedoboru minerałów są najbardziej rozpoznawalne? Pierwszym niepokojącym znakiem powinny być sklejone, rozczochrane pióra w okolicach kloaki. Wychudzenie lub nadwaga to jasny sygnał, że dieta ptaka jest nieodpowiednio zbilansowana.

Jakie witaminy i preparaty dla ptaków wybrać?

Wszystkie witaminy i preparaty dla ptaków znajdujące się w naszym sklepie, są dostosowane do potrzeb każdego ptaka. Na zdrowiu zwierząt znamy się najlepiej, dlatego jesteśmy pewni, że warto zaufać naszemu doświadczeniu. Pokarm trzeba dobierać tak, żeby w diecie ptaka nie brakowało takich minerałów, jak: wapń, magnez, czy sód. Są to składniki niezbędne dla zdrowia każdego ptaka.

W naszej ofercie znajdziesz witaminy wspomagające rozmnażanie się oraz płodność ptaków, preparaty chroniące wątrobę, regulujące trawienie, dbające o upierzenie i piękny śpiew ptaków oraz witaminy ogólne. Preparaty i witaminy dostosowane są do wielkości oraz konkretnego rodzaju zwierzęcia.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews Witaminy i preparaty dla ptaków
5
zuzannadąbrowska dnia 2019-12-18 dodał komentarz o tytule: Dobry skład witamin
Opinia zweryfikowana zakupem

Witaminy i preparaty dla ptaków są bardzo ważne dla ubarwienia i ogólnego zdrowia ptaków. Ja wybieram zawsze witaminy sprawdzonych firm i z dobrym składem.