Akcesoria na rower dla kota

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Akcesoria na rower dla kota

Akcesoria na rower dla kota. Dla tych, który lubią podróże!

Lubisz podróżować z Twoim kociakiem, a chcesz w pełni zadbać o jego bezpieczeństwo? Mamy dla Ciebie akcesoria na rower dla kota, które pozwolą Ci na bezpieczne przejażdżki z Twoim mruczącym przyjacielem. Wybierz transporter na rower dla kota, który można umocować na kierownicy, dzięki czemu będziesz miał swojego mruczka zawsze na oku. Transportery można także odpiąć od roweru i wygodnie przenosić w dłoni, jeśli zajdzie taka potrzeba. Znajdziesz u nasz wygodne kosze wiklinowe, a także z wytrzymałego i przewiewnego materiału.

Akcesoria na rower dla kota dla każdego odważnego kociaka

Nie każdy kot lubi przejażdżki rowerem. Może dlatego, że nie każdy ich próbował. Chcesz, żeby Twój mruczek poczuł wiatr w swoich wąsach? Wybierz kosz lub torbę do przewozu zwierząt i spraw, żeby kociak przeżył niesamowitą przygodę. Niektóre koty bywają bardzo strachliwe, więc zadbaj, żeby Twój zwierzak przeżył bezpieczną podróż. Wybierz torby z krótką smyczą, która zabezpieczy Twojego kota przed wyskoczeniem czy wypadnięciem.
Pamiętaj, że podróżując ze zwierzęciem, jesteś odpowiedzialny także za nie. Zadbaj więc o odpowiednie akcesoria na rower dla kota oraz oświetlenie roweru i elementy odblaskowe, dzięki którym będziesz widoczny z daleka. Niektóre nasze torby i transportery mają już takie elementy. Wyposażone są także w wygodne kieszenie, w których można schować ulubione przekąski Twojego kociaka, a także niezbędną w podróży butelkę z wodą.