Kuwety dla kota

Sprawdź także: Jaka kuweta dla kota?

Popularne produkty

SELECT * FROM `ps_category_product` left join `ps_product` on `ps_category_product`.`id_product` = `ps_product`.`id_product` where `id_category` = 71 and `visibility` = "both" and `active` = "1" order by RAND() limit 2
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 81 elementów
Kuwety dla kota

Szukasz odpowiedniej kuwety dla kota? Już pomagamy!

Masz już dość żwirku rozsypanego po całej kuchni czy łazience? Twój pupil roznosi żwirek na łapkach po całym mieszkaniu? Wybierz zamykaną kuwetę, która pozwoli na zachowanie czystości okolic kociej toalety na dłużej. Kuwety dla kota zamykane oraz samoczyszczące są o wiele wygodniejsze dla osób, które nie lubią codziennie czyścić kociej toalety. Wystarczy raz w tygodniu wymienić worek i gotowe! Unikalny mechanizm toalet samoczyszczących pomoże właścicielom czworonogów zaoszczędzić czas i zachować czystość okolic kuwety. Dodatkowo polecamy także neutralizator zapachów o przyjemnym aromacie, który ukryje zapach unoszący się z toalety. Produkt ten nie maskuje zapachów, ale wiąże je i całkowicie usuwa. Jest to doskonała propozycja dla właścicieli kotów o wrażliwym powonieniu, które nie wejdą do raz używanej kuwety.

Kuwety dla kota zamykane czy otwarte?

W ofercie Alle Zoo znajdziesz także wygodne worki do kuwet, które ułatwią utrzymanie czystości oraz wycieraczki pod kocią toaletę, aby zapobiec przenoszeniu żwirku na kocich łapkach. Posiadamy także wygodne łopatki do żwirku pełne, z otworami ułatwiającymi oddzielenie nieczystości od czystego piasku oraz zestawy z wygodnym stojakiem. Polecamy także gadżety niezbędne do zadbania o kuwety zamykane, czyli filtry oraz odświeżacze do kuwet. Posiadanie wszystkich tych niezbędnych akcesoriów sprawi, że codzienne dbanie o czystość kociej toalety będzie proste i przyjemne.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Kuwety dla kota
5
Beata Igorow dnia 2019-10-29 dodał komentarz o tytule: Mam i polecam :)
Opinia zweryfikowana zakupem

Niedawno przyszła kuweta dla kota, którą ostatnio zamówiłam na Allezoo. Kotek od razu ją polubił, niepotrzebnie się martwiłam :)

5
Ragon82 dnia 2020-03-04 dodał komentarz o tytule: Świetny sklep
Opinia zweryfikowana zakupem

AlleZoo to jedyne takie miejsce, gdzie można znaleźć dosłownie wszystko, co niezbędne do opieki nad domowymi zwierzakami. Właśnie przyszły kuwety, które zamówiłam dla kotów i cóż mogę powiedzieć. Świetne produkty, jak zawsze!

5
Sebastian.w dnia 2020-03-30 dodał komentarz o tytule: Kupiłem kuwetę
Opinia zweryfikowana zakupem

Jeżeli chodzi o kuwety dla kota, to kupuję tylko tutaj. Ceny nie są wysokie, a zamówienie zawsze przychodzi szybko :)

5
kondruciak dnia 2020-04-06 dodał komentarz o tytule: Polecam ten sklep
Opinia zweryfikowana zakupem

Zdecydowanie najlepsze kuwety dla kota. Jakościowo są po prostu fenomenalne, a sama cena jest niska. Jak dla mnie to najlepszy sklep zoologiczny w Polsce.

5
Patryk Piesacki dnia 2020-04-24 dodał komentarz o tytule: Najlepsze akcesoria
Opinia zweryfikowana zakupem

Już od jakiegoś czasu polowałem na kuwetę. Do tej pory miałem raczej pecha do takich produktów, ale kuweta dla kota zamykana od Allezoo wydaje się naprawdę dobra. Jest dużo solidniejsza od tego, co miałem do tej pory.

Sprawdź także: Jaka kuweta dla kota?

 • kuweta dla kota
 • kuwety
 • kuwety dla kota
 • kuwety dla kotów
 • kuweta dla kota zamykana
 • kuweta zamykana dla kota
 • kot w kuwecie
 • kuweta kota
 • kuwety zamykane
 • zamykane kuwety dla kota
 • zamknięta kuweta dla kota
 • zamykane kuwety