Zabawki dla psa

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 280 elementów
Zabawki dla psa

Jak wybrać odpowiednie zabawki dla psa?

Pies, podobnie jak każde zwierzę obdarzone dużą inteligencją, do życia potrzebuje nie tylko dobrego jedzenia i wygodnego posłania, ale też rozrywki, zabawy i uwagi ze strony swojego opiekuna. Bez względu na to, czy chcesz umilić pupilowi czas spędzany przez niego w samotności pod twoją nieobecność, ćwiczyć jego inteligencję, czy po prostu wesoło bawić się razem z nim i pogłębiać wasze relacje, zakup odpowiedniej zabawki dla psa to podstawa.

Gumowe gryzaki


Wiele psów uwielbia gryźć twarde przedmioty, zarówno te przeznaczone do gryzienia, jak i takie, od których powinny się trzymać z daleka - kto z nas chociaż raz nie znalazł pogryzionych kapci? Kup swojemu ulubieńcowi bezpieczny, gumowy gryzak – kość, hantelki albo sznur zabawnych kiełbasek, w które będzie mógł wbijać zęby do woli. Niewątpliwą zaletą takiej zabawki dla psa jest jego bezpieczeństwo – wykonana z gumy gryzak eliminuje bowiem ryzyko, że zwierzę skaleczy się drzazgą lub udławi ostrym fragmentem.

Dźwiękowe zabawki dla psa


Jeżeli chcesz sprawić pupilowi jeszcze więcej radości, idealna będzie zabawka dla psa wydającą dźwięki. Wybór jest tu ogromny, w naszym sklepie znajdziesz zabawne piszczące gęsi, kurczaki, świnki, rozgwiazdy, a nawet… nonszalanckiego Pana Marchewkę. Odgłosy wydawane przez zabawki przykują uwagę twojego psa i zapewnią mu długie godziny zabawy w podrzucanie, naciskanie i gryzienie piszczącego przedmiotu. Posiadane już zabawki dla psa dodatkowo można wzbogacić o chrumkającą świnkę lub muczącą krówkę, co nie tylko urozmaici życie twojego zwierzaka, ale też pozwoli ci odetchnąć od dźwięku piszczałek.

Piłeczki, maskotki, a może frisbee?


Nieodzownym elementem na psim placu zabaw jest piłeczka, którą pies może aportować, gonić, podrzucać i podgryzać. W zależności od upodobań pupila możemy kupić mu piłeczkę gładką, kolczastą lub karbowaną. W naszym sklepie znajdziesz różne rozmiary piłeczek dostosowane do potrzeb psów o różnej wielkości. Doskonałym rozwiązaniem dla szczeniaków są zabawki-maskotki, do których chętnie będą powracać także w dorosłym życiu. Jeżeli natomiast posiadamy psa dużej rasy i planujemy dłuższą wyprawę na świeże powietrze, warto zabrać ze sobą frisbee. Frisbee to zabawka dla psa idealna na wiosenny spacer lub majówkę na działce.

Wybór zabawek jest na tyle duży, że spokojnie dopasujemy zakup zarówno do upodobań naszych, jak i naszego ulubieńca, co sprawi, że czas z nim spędzany przyniesie mnóstwo radości.