Szanowni Państwo! Z uwagi na dużą liczbę zamówień obecnie czas realizacji zamówienia wynosi do 72h.

Higiena pazurów gryzoni

Katalog

Włączone filtry:
  Producent

  Popularne produkty

  SELECT * FROM `ps_category_product` left join `ps_product` on `ps_category_product`.`id_product` = `ps_product`.`id_product` where `id_category` = 454 and `visibility` = "both" and `active` = "1" order by RAND() limit 2
  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  Higiena pazurów gryzoni

  Higiena pazurów u gryzoni. Jak o nią właściwie zadbać?

  Podstawą dobrego samopoczucia każdego małego zwierzęcia jest jego stan fizyczny - za długie, źle obcięte i niespiłowane paznokcie mogą doprowadzić do wielu niemiłych sytuacji, w których ostatnią deską ratunku będzie już tylko wizyta u weterynarza. Nie doprowadź do takiego stanu i pamiętaj, że codzienna pielęgnacja łap gryzonia pomoże Ci uniknąć problemów w przyszłości.

  Ważne elementy higieny pazurów u gryzoni

  Pazury tych małych zwierząt, zwłaszcza świnek morskich i fretek lubią przerastać, dlatego ich codzienne monitorowanie pozwoli uniknąć bolesnych skutków niedopatrzenia. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim obcinaczki do paznokci - łatwe w obsłudze, w pełni bezpieczne dla użytkownika, jak i dla zwierzęcia. Ostre obcinaczki nie kruszą paznokcia, nie miażdżą go.

  Do Twojej dyspozycji oddajemy także pilniki do pazurów, dzięki czemu ostre końce po obcięciu nie będą kaleczyły Twojej skóry czy skóry towarzyszy ze stada. Przy obcinaniu paznokci miej na uwadze delikatność gryzoniowych łap - obcinaj ostrożnie, nie dochodząc do naczyń krwionośnych.

  Jeśli nie czujesz się na siłach - na pierwsze obcięcie pazurów wybierz się do weterynarza, który pokaże Ci najlepszą technikę wykonywania tej czynności. Po kilku próbach z pewnością będzie to dla Ciebie łatwe. Każdy z naszych produktów jest w pełni przeznaczony dla zwierząt, dlatego robiąc zakupy w AlleZoo możesz mieć pewność, że trafisz na to, co najlepsze w sieci!

  Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews Higiena pazurów gryzoni
  5
  Amelia dnia 2020-02-20 dodał komentarz o tytule: Kupuję tutaj
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Obcinaczka, pilnik i higiena pazurów gryzoni nie jest już takim wyzwaniem jak wcześniej :) solidne produkty, nie niszczą się po kilku dniach/tygodniach, gorąco polecam.

  5
  Adam97 dnia 2020-06-04 dodał komentarz o tytule: Regularne obcinanie pazurów to podstawa
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Jak dla mnie higiena pazurów gryzonia jest bardzo ważna, a szczególnie w przypadku królików. Pazury trzeba obcinać regularnie!

  5
  Michał dnia 2020-06-08 dodał komentarz o tytule: Dobra oferta dopasowana do potrzeb
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Ja kupiłem obcinaczki i teraz higiena pazurów chomika jest o wiele prostsza. Dzięki wielkie :) Oferta dopasowana do potrzeb!