KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Higiena pazurów gryzoni

Aktywne filtry

Higiena pazurów u gryzoni. Jak o nią właściwie zadbać?

Podstawą dobrego samopoczucia każdego małego zwierzęcia jest jego stan fizyczny - za długie, źle obcięte i niespiłowane paznokcie mogą doprowadzić do wielu niemiłych sytuacji, w których ostatnią deską ratunku będzie już tylko wizyta u weterynarza. Nie doprowadź do takiego stanu i pamiętaj, że codzienna pielęgnacja łap gryzonia pomoże Ci uniknąć problemów w przyszłości.

Ważne elementy higieny pazurów u gryzoni

Pazury tych małych zwierząt, zwłaszcza świnek morskich i fretek lubią przerastać, dlatego ich codzienne monitorowanie pozwoli uniknąć bolesnych skutków niedopatrzenia. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim obcinaczki do paznokci - łatwe w obsłudze, w pełni bezpieczne dla użytkownika, jak i dla zwierzęcia. Ostre obcinaczki nie kruszą paznokcia, nie miażdżą go.

Do Twojej dyspozycji oddajemy także pilniki do pazurów, dzięki czemu ostre końce po obcięciu nie będą kaleczyły Twojej skóry czy skóry towarzyszy ze stada. Przy obcinaniu paznokci miej na uwadze delikatność gryzoniowych łap - obcinaj ostrożnie, nie dochodząc do naczyń krwionośnych.

Jeśli nie czujesz się na siłach - na pierwsze obcięcie pazurów wybierz się do weterynarza, który pokaże Ci najlepszą technikę wykonywania tej czynności. Po kilku próbach z pewnością będzie to dla Ciebie łatwe. Każdy z naszych produktów jest w pełni przeznaczony dla zwierząt, dlatego robiąc zakupy w AlleZoo możesz mieć pewność, że trafisz na to, co najlepsze w sieci!

Opinie

5
Amelia dnia 2020-02-20 dodał komentarz o tytule: Kupuję tutaj

Obcinaczka, pilnik i higiena pazurów gryzoni nie jest już takim wyzwaniem jak wcześniej :) solidne produkty, nie niszczą się po kilku dniach/tygodniach, gorąco polecam.

5
Adam97 dnia 2020-06-04 dodał komentarz o tytule: Regularne obcinanie pazurów to podstawa

Jak dla mnie higiena pazurów gryzonia jest bardzo ważna, a szczególnie w przypadku królików. Pazury trzeba obcinać regularnie!

5
Michał dnia 2020-06-08 dodał komentarz o tytule: Dobra oferta dopasowana do potrzeb

Ja kupiłem obcinaczki i teraz higiena pazurów chomika jest o wiele prostsza. Dzięki wielkie :) Oferta dopasowana do potrzeb!