Frisbee dla psa

Katalog

Włączone filtry:

  Popularne produkty

  SELECT * FROM `ps_category_product` left join `ps_product` on `ps_category_product`.`id_product` = `ps_product`.`id_product` where `id_category` = 770 and `visibility` = "both" and `active` = "1" order by RAND() limit 2
  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  Frisbee dla psa

  Frisbee dla psa – ulubiona zabawa

  Dyski kochają zarówno psy, jak i ich właściciele. Nie dość, że zabawki te mają bardzo dużo zastosowań, to integrują pupila z jego opiekunem i pozwalają im na wspólną aktywność fizyczną. Rzucanie frisbee jest naprawdę przyjemne. Ty i Twój pies na pewno je pokochacie! Taka zabawa raz w tygodniu dobrze wpłynie na Twoje zdrowie i kondycję, jednocześnie dając sporo frajdy psiakowi. Ty będziesz rzucał – on łapał i aportował.

  Oferujemy Ci wiele rodzajów frisbee dla psa, od tych najprostszych do najbardziej zaawansowanych. Wybór jest naprawdę duży! Dopasuj frisbee dla psa dla Waszych wspólnych preferencji i umiejętności. Z czasem będziecie przechodzić na coraz wyższy poziom, co zapewni Wam jeszcze lepszą zabawę. Allezoo ma w ofercie frisbee najwyższej jakości, wykonane z gumy, kauczuku lub giętkiego plastiku. Do niektórych frisbee dla psa dołączamy mini poradniki z radami do optymalnego treningu.

  Trenuj z frisbee dla psa!

  Regularne ćwiczenia sprawią, że Ty i Twój pies będziecie w tym coraz lepsi. Może warto zdecydować się na udział w konkursie frisbee? A nuż, uda się wam coś wygrać! Wszyscy na pewno byliby zachwyceni, gdybyście osiągnęli sukces w tej dziedzinie, a Twój pies cieszyłby się z wygranej. Zawsze warto próbować, nie macie nic do stracenia!

  Frisbee dla psa z naszego sklepu umożliwi wam rozpoczęcie tej niesamowitej przygody i pomoże wam w przyszłych treningach. W końcu bez odpowiedniego sprzętu ciężko cokolwiek osiągnąć!

  Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Frisbee dla psa
  5
  maria nowacka dnia 2019-10-11 dodał komentarz o tytule: Świetne frisbee
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Świetny pomysł na urozmaicenie wspólnej zabawy. Frisbee dla psa to niezbędnik na udany wypad do parku.

  5
  Andrzej Szymański dnia 2020-01-24 dodał komentarz o tytule: Kupiłem frisbee
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Kupiłem tutaj nowe frisbee. Sklep ma dosłownie wszystko! W tamtym miesiącu kupowałem coś dla gryzoni, a dzisiaj zabawki dla psa! Świetna oferta.

  5
  marek dnia 2020-02-18 dodał komentarz o tytule: Zawsze w AlleZoo
  Opinia zweryfikowana zakupem

  W AlleZoo kupiłem bardzo dobre frisbee. Sklep ze wszystkim! Karma, akcesoria, zabawki, odżywki - no, po prostu wszystko!

  5
  Karol dnia 2020-04-06 dodał komentarz o tytule: Dobre frisbee
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Chciałem kupić profesjonalne frisbee dla psa, ale nigdzie nie mogłem takiego znaleźć. Dopiero w AlleZoo znalazłem takie frisbee, jak chciałem

  5
  Kowal dnia 2020-05-05 dodał komentarz o tytule: Świetna zabawa
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Zamówiłem frisbee. Sklep internetowy znam już od dłuższego czasu, a zaczęło się właśnie od zabawek dla psa. Już ponad rok zamawiam tutaj i jeszcze nie miałem okazji, żeby ponarzekać :)