CHICO Zabawka TPR Frisbee Pomarańczowe 15,5cm
search
  • CHICO Zabawka TPR Frisbee Pomarańczowe 15,5cm
  • CHICO Zabawka TPR Frisbee Pomarańczowe 15,5cm

CHICO Zabawka TPR Frisbee Pomarańczowe 15,5cm

Producent
kod produktu CH 3865
(1) Średnia ocena: 4
Frisbee Chico zamówiłyśmy poprzez sklep AlleZoo na platformie Allegro rok temu i od tego czasu są użytkowane.\r\nTrudno znaleźć dysk frisbee o średnicy 15,5 cm dla małego psa - ten to był strzał w dziesiątkę! Moja suczka je uwielbia,, często się nimi bawimy.\r\n\r\nPlusy:\r\nGuma termoplastyczna jest miękka i przyjemna w pysku dla psa, nie zostawia zadziorów, nie kaleczy. Trudno dostępny rozmiar. Łatwe w utrzymaniu w czystości. Bardzo przystępna cena. Świetnie nadają się do szaprania z psem i rollsów po ziemi.\r\nMinusy:\r\nNie są w stanie tak dobrze latać jak profesjonalne dyski frisbee. Po roku użytkowania odkształciły się trochę i straciły dodatkowo właściwości lotne. Nie są wybitnie latające.\r\n\r\nPodsumowując - świetne do zabaw, zwłaszcza pościgów przyziemnych i szarpania. Nie ma co oczekiwać, by super latały, ale za to są super wytrzymałe - coś za coś ,-) Zobacz wszystkie
16,59 zł

(16,59 zł szt.)

Wyświetl historię cen produktu

Wysyłka tego produktu w czasie: do 24h

Zabawka dla psa frisbee. Wykonana z gumy termoplastycznej TPR. Frisbee to świetny sposób, aby ćwiczyć wytrzymałość i refleks u psa.

Kolor: pomarańczowy
Średnica: 15,5 cm

Szczegóły produktu
CH 3865
444 Przedmioty

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
4,00/5
z 1 opinia
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
0 1 2 3 4
(4/5
0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną

Frisbee Chico zamówiłyśmy poprzez sklep AlleZoo na platformie Allegro rok temu i od tego czasu są użytkowane.\r\nTrudno znaleźć dysk frisbee o średnicy 15,5 cm dla małego psa - ten to był strzał w dziesiątkę! Moja suczka je uwielbia,, często się nimi bawimy.\r\n\r\nPlusy:\r\nGuma termoplastyczna jest miękka i przyjemna w pysku dla psa, nie zostawia zadziorów, nie kaleczy. Trudno dostępny rozmiar. Łatwe w utrzymaniu w czystości. Bardzo przystępna cena. Świetnie nadają się do szaprania z psem i rollsów po ziemi.\r\nMinusy:\r\nNie są w stanie tak dobrze latać jak profesjonalne dyski frisbee. Po roku użytkowania odkształciły się trochę i straciły dodatkowo właściwości lotne. Nie są wybitnie latające.\r\n\r\nPodsumowując - świetne do zabaw, zwłaszcza pościgów przyziemnych i szarpania. Nie ma co oczekiwać, by super latały, ale za to są super wytrzymałe - coś za coś ,-)

Strona: 1