KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Ręcznik dla psa

Aktywne filtry

Akcesoria do zadań specjalnych - ręcznik dla psa

Uwielbiamy spacery z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi, ale w okresie jesienno-zimowym mogą stać się one problematyczne. Psiaki uwielbiają taplanie się w wodzie oraz błocie i często po spacerze wracają do domu brudne od góry do dołu. Oczywiście nie wpuścimy do domu psiaka całego w błocie, bo na pewno dorwałby się do naszej ulubionej kremowej kanapy czy fotela. Po każdym spacerze warto psiaka dokładnie wytrzeć lub umyć. Mycie psa po każdym spacerze nie jest możliwe oraz jest nieodpowiednie dla skóry i sierści psa. W takim wypadku warto wybrać odpowiedni suchy szampon lub ręcznik dla psa.

Ręcznik dla psa, który pochłonie aż litr wody!

W ofercie Alle Zoo znajdziesz wygodne ręczniki dla psa, które nadają się także do wycierania innych czworonogów, czy nawet koni. Ręczniki wykonane są z bardzo chłonnych materiałów, takich jak mikrofibra czy wiskoza, więc sprawnie oczyszczają sierść, łapki czy legowisko zwierzęcia z wilgoci i brudu. Ręczniki przeznaczone dla psów są o wiele bardziej chłonne niż tradycyjne, dzięki czemu bez problemu możesz wyczyścić swojego czworonożnego przyjaciela po jesiennym czy zimowym spacerze. Ręcznik dla psa doskonale sprawdzi się także jako wyściółka legowiska, kiedy pies ma skłonności do ślinienia się lub zachowania czystości suk karmiących i szczeniaków.
Wybierz rozmiar ręcznika dostosowany do wielkości zwierzęcia oraz długości jego sierści. Małe ręczniki doskonale sprawdzą się także w trakcie podróży.

Opinie

5
janusz dnia 2019-10-23 dodał komentarz o tytule: Kupiłem ręcznik dla pieska

Miękki, delikatny i chłonny. Ręcznik dla psa od AlleZoo polubią nawet psy, które nie przepadają za kąpielą!

5
Monia dnia 2020-02-03 dodał komentarz o tytule: Super

Już nie mam innych sklepów zoologicznych, tylko Allezoo :) Ręczniki dla psa miałam w domu po kilku dniach od zamówienia. Podobnie jest z innymi akcesoriami czy karmą. Nigdy nie muszę czekać dłużej niż kilka dni (2-4).

5
wiesław dnia 2020-04-07 dodał komentarz o tytule: Ręcznik dla moich psów

Jak za tak niską cenę, to ten ręcznik dla psów jest po prostu fenomenalny. Naprawdę fajne uczucie, kiedy można dostać dobre produkty niedrogo. W sklepach zoologicznych to rzadkość!