KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Higiena oczu i uszu gryzoni

Aktywne filtry

Jak odpowiednio zadbać o higienę oczu i uszu gryzoni? Jest łatwy sposób!

Odpowiednie zadbanie o higienę oczu i uszu gryzoni jest niezwykle ważne i powinien o tym pamiętać każdy właściciel małego zwierzątka. Płyny do przemywania okolic oczy i powiek gryzoni, królików i fretek pomagają w utrzymaniu idealnej higieny oczy, spojówek i powiek zwierzęcia oraz skutecznie usuwają zanieczyszczenia oraz wydzieliny z okolic oczu. Ułatwiają także usuwanie ciał obcych z oka oraz koją w przypadku podrażnień.

Preparaty są w pełni bezpieczne dla zwierząt i posiadają pH identyczne z pH łez (pH -7,4). Aplikacja preparatów jest bardzo prosta, dzięki wygodnemu aplikatorowi. Należy pamiętać, że okolice oczu zwierząt należy czyścić ruchem od wewnątrz do zewnątrz. Zapobiega to wprowadzaniu do przewodu łzowego zanieczyszczeń.

Higiena oczu i uszu gryzoni – temat, o którym warto pamiętać!

Preparaty do pielęgnacji i higieny uszu gryzoni to środki przeciwzapalne, które wspomagają leczenie zakażeń wewnętrznego przewodu słuchowego małych zwierząt, fretek i królików. Wskazane są szczególnie przy problemach usznych związanych z zapaleniem ucha środkowego, nieprzyjemnym zapachem z ucha, zakażeniem grzybiczym. Doskonale sprawdzą się także jako preparaty o działaniu profilaktycznym.

W ofercie Alle Zoo znajdziesz odpowiednie i bezpieczne preparaty do pielęgnacji oraz higieny oczu i uszu gryzoni. Zaniedbanie pielęgnacji tych rejonów może doprowadzić do bolesnych stanów zapalnych oczu i uszu małych zwierzątek.

Opinie

5
Weronika dnia 2020-02-20 dodał komentarz o tytule: Absolutna konieczność!

Nie miałam pojęcia, jak ważna jest higiena oczu i uszu gryzoni, Nie przejmowałam się tym aż do czasu pierwszych problemów i wizyty u weterynarza. Od tego czasu płyn z Allezoo co jakiś czas ląduje w moim koszyku.

5
Wójcik dnia 2020-06-04 dodał komentarz o tytule: Teraz już wiem

Wcześniej nie wiedziałem, że higiena oczu i uszu gryzonia jest tak ważna. Teraz bardziej zwracam na to uwagę.

5
Wiktor dnia 2020-06-08 dodał komentarz o tytule: Pierwszy raz

Pierwszy raz wpadłem na produkty do higieny gryzoni właśnie u Was. Wcześniej nie wiedziałem, że higiena uszu gryzoni jest tak ważna. Teraz lepiej dbam o mojego królika

5
Amelia dnia 2020-06-09 dodał komentarz o tytule: Wydajny preparat

Zwierzęta domowe to duża odpowiedzialność i chyba mało kto o tym pamięta, kupując chomika dla dziecka. Jak dla mnie higiena uszu gryzonia to podstawa! Preparat wystarcza na bardzo długo.

5
Paweł dnia 2020-06-10 dodał komentarz o tytule: Higiena to podstawa

Warto zadbać, aby higiena oczu gryzoni była odpowiednia lub jakakolwiek. Wiele osób o tym zapomina. Sypkie podłoże może się unosić i pylić, więc warto przeczyszczać oczy gryzoniom.