Katalog

Włączone filtry:
  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Higiena oczu i uszu gryzoni

  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  Higiena oczu i uszu gryzoni

  Jak odpowiednio zadbać o higienę oczu i uszu gryzoni? Jest łatwy sposób!

  Odpowiednie zadbanie o higienę oczu i uszu gryzoni jest niezwykle ważne i powinien o tym pamiętać każdy właściciel małego zwierzątka. Płyny do przemywania okolic oczy i powiek gryzoni, królików i fretek pomagają w utrzymaniu idealnej higieny oczy, spojówek i powiek zwierzęcia oraz skutecznie usuwają zanieczyszczenia oraz wydzieliny z okolic oczu. Ułatwiają także usuwanie ciał obcych z oka oraz koją w przypadku podrażnień.

  Preparaty są w pełni bezpieczne dla zwierząt i posiadają pH identyczne z pH łez (pH -7,4). Aplikacja preparatów jest bardzo prosta, dzięki wygodnemu aplikatorowi. Należy pamiętać, że okolice oczu zwierząt należy czyścić ruchem od wewnątrz do zewnątrz. Zapobiega to wprowadzaniu do przewodu łzowego zanieczyszczeń.

  Higiena oczu i uszu gryzoni – temat, o którym warto pamiętać!

  Preparaty do pielęgnacji i higieny uszu gryzoni to środki przeciwzapalne, które wspomagają leczenie zakażeń wewnętrznego przewodu słuchowego małych zwierząt, fretek i królików. Wskazane są szczególnie przy problemach usznych związanych z zapaleniem ucha środkowego, nieprzyjemnym zapachem z ucha, zakażeniem grzybiczym. Doskonale sprawdzą się także jako preparaty o działaniu profilaktycznym.

  W ofercie Alle Zoo znajdziesz odpowiednie i bezpieczne preparaty do pielęgnacji oraz higieny oczu i uszu gryzoni. Zaniedbanie pielęgnacji tych rejonów może doprowadzić do bolesnych stanów zapalnych oczu i uszu małych zwierzątek.

  Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Higiena oczu i uszu gryzoni
  5
  Weronika dnia 2020-02-20 dodał komentarz o tytule: Absolutna konieczność!
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Nie miałam pojęcia, jak ważna jest higiena oczu i uszu gryzoni, Nie przejmowałam się tym aż do czasu pierwszych problemów i wizyty u weterynarza. Od tego czasu płyn z Allezoo co jakiś czas ląduje w moim koszyku.

  5
  Wójcik dnia 2020-06-04 dodał komentarz o tytule: Teraz już wiem
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Wcześniej nie wiedziałem, że higiena oczu i uszu gryzonia jest tak ważna. Teraz bardziej zwracam na to uwagę.

  5
  Wiktor dnia 2020-06-08 dodał komentarz o tytule: Pierwszy raz
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Pierwszy raz wpadłem na produkty do higieny gryzoni właśnie u Was. Wcześniej nie wiedziałem, że higiena uszu gryzoni jest tak ważna. Teraz lepiej dbam o mojego królika

  5
  Amelia dnia 2020-06-09 dodał komentarz o tytule: Wydajny preparat
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Zwierzęta domowe to duża odpowiedzialność i chyba mało kto o tym pamięta, kupując chomika dla dziecka. Jak dla mnie higiena uszu gryzonia to podstawa! Preparat wystarcza na bardzo długo.

  5
  Paweł dnia 2020-06-10 dodał komentarz o tytule: Higiena to podstawa
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Warto zadbać, aby higiena oczu gryzoni była odpowiednia lub jakakolwiek. Wiele osób o tym zapomina. Sypkie podłoże może się unosić i pylić, więc warto przeczyszczać oczy gryzoniom.