Higiena jamy ustnej psa

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Higiena jamy ustnej psa

Higiena jamy ustnej psa. Jak o nią zadbać?

Higiena jamy ustnej psa to temat, o którym żaden właściciel czworonoga nie powinien zapomnieć, ponieważ jest ona bardzo ważna dla zdrowia zwierząt. Najczęstszym problemem u naszych pupili jest odkładanie się kamienia nazębnego i choroby, które są tego wynikiem, np. paradontoza. W miejscu odkładania kamienia często może dochodzić do zapalenia dziąseł przez chorobotwórcze bakterie. Zadbanie o higienę jamy ustnej psa jest szalenie istotne, dlatego przygotowaliśmy grono preparatów, które doskonale się do tego nadają.

Higiena jamy ustnej psa. Nie taki diabeł straszny!

Prawidłowe zadbanie o higienę jamy ustnej psa nie jest niczym trudnym, jeśli ma się pod ręką odpowiednie preparaty i narzędzia. W naszej ofercie znajdziesz pasty do mycia zębów psa, które mają przyjemny dla zwierząt, mięsny smak. Pasty świetnie nadają się do codziennego czyszczenia zębów oraz pielęgnacji psich dziąseł. Regularnie stosowany zapobiega nagromadzaniu się kamienia nazębnego oraz ma działanie antyseptyczne. Przygotowaliśmy także wygodne w użyciu płyny do płukania jamy ustnej czworonogów, a także specjalnie dostosowane do naszych pupili zestawy do mycia zębów ze szczoteczką i pastą.

Aby w pełni zadbać o higienę jamy ustnej psa, przygotowaliśmy także odświeżacz do pyska, który rozpuszcza osad występujący na zębach oraz neutralizuje brzydki zapach z pyska zwierzęcia. Zawarte w nim substancje słodzące sprawiają, że zwierzęta dobrze go tolerują.

Rated 4.8 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Higiena jamy ustnej psa
5
Aleksandra dnia 2019-09-16 dodał komentarz o tytule: Super szczotka do zębów
Opinia zweryfikowana zakupem

Czyszczenie zębów u psa wcale nie jest takie proste. Wcześniej kupiłam preparat w sprayu, ale mój pies się go bał. Teraz wybrałam płyn do higieny jamy ustnej psa oraz specjalną szczoteczkę. Ich użycie jest bardzo proste i nawet weterynarz pochwalił ostatnio stan zębów

4
Joanna dnia 2019-12-17 dodał komentarz o tytule: Super produkty
Opinia zweryfikowana zakupem

Dzięki produktom z tego sklepu czyszczenie zębów psa nie jest już problemem. W końcu mogę przyzwoicie zadbać o uzębienie mojego Reksia! Zasługujecie na medal!

5
Angelika dnia 2020-01-23 dodał komentarz o tytule: Widać efekty!
Opinia zweryfikowana zakupem

W końcu mycie zębów psa przynosi efekty! Mój mały po prostu uwielbia gryźć wszystko, co tylko się da! Odpowiednia profilaktyka jest tutaj niezbędna i co najważniejsze, w końcu przynosi efekty!

5
Asia dnia 2020-02-03 dodał komentarz o tytule: Jesteście wielcy!
Opinia zweryfikowana zakupem

Nigdy nie wiedziałam jak dbać o zęby psa, myślałam, że to po prostu nieistotne. Jaka a byłam głupia! Całe szczęście, wasze produkty działają i na efekty nie trzeba długo czekać.

5
Kamil dnia 2020-02-05 dodał komentarz o tytule: Skuteczny produkt!
Opinia zweryfikowana zakupem

Nie sądziłem, że do tego dojdzie, ale w końcu nastał czas, kiedy mycie zębów psu nie jest już istną katorgą! Zasługujecie dzięki temu na wszystkie komplementy!

 • czyszczenie zębów u psa
 • czyszczenie zębów psa
 • mycie zębów psa
 • jak dbać o zęby psa
 • mycie zębów psu
 • jak myć psu zęby
 • jak myć zęby psu
 • mycie zębów u psa
 • czym czyścić zęby psa
 • jak czyścić psu zęby
 • jak wyczyścić psu zęby
 • jak czyścić zęby psu