KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Rośliny do terrarium

No products available yet

Stay tuned! More products will be shown here as they are added.

Sztuczne rośliny do terrarium w ofercie Allezoo

Chcesz sprawić, by Twoje terrarium nabrało niepowtarzalnego charakteru? Nie martw się, mamy na to sposób! Wystarczy jedynie trochę wyobraźni i szczypta cierpliwości, żeby stworzyć egzotyczną kompozycję, dzięki której Twoje zwierzaki będą czuły się jak w domu! Postaw na sztuczne rośliny do terrarium i ich bujne liście, które sprawią, że bez względu na panujące w nim warunki, będą wyglądały jak prawdziwa dżungla! Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem gada lub płaza, to w ofercie Allezoo na pewno znajdziesz to, czego szukasz, tym samym zapewniając zwierzęciu szereg roślin, wśród których będzie mógł poczuć się jak w swoim naturalnym środowisku. Każda oferowana przez nas roślina wykonana jest w wysokiej jakości materiałów i doskonale odwzorowuje swojego żywego odpowiednika.

Sztuczna roślina tropikalna i jej liście są bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką, aby usunąć z nich cały kurz i zabrudzenia. Niestety, nie można tego powiedzieć o prawdziwych roślinach, które należy regularnie pielęgnować i każdego dnia zapewniać im odpowiednie warunki do rozwoju. To niełatwe zadanie, bo trzeba zapewniać im także prawidłowe oświetlenie i wilgotność, bo są one wymagające w uprawie. Żywe rośliny są także często zjadane przez żyjące w terrarium zwierzęta. Jeśli chcesz tego uniknąć, zainwestuj w sztuczną roślinkę, w której liściach zwierzęta z chęcią stworzą swoje kryjówki, tym samym ich nie niszcząc. Allezoo oferuje realistyczne repliki tropikalnych roślin, które mogą być stosowane w połączeniu z roślinami żywymi. Dzięki temu, że wyglądają tak realistycznie, doskonale współgrają z żywymi roślinami. Nie potrzebują specjalnego podłoża, odpowiedniej wilgotności ani specjalnych warunków panujących w terrarium. Do tego kupić można je w bardzo korzystnych cenach. W Twoim terrarium żyją jaszczurki, żółwie, a może węże? Niezależnie od tego, jakiego niecodziennego zwierzaka posiadasz w swoim domu, u nas znajdziesz szereg sztucznych roślin dla zwierząt, które uwielbiają tworzyć swoje kryjówki w liściach. Oferujemy m.in. rośliny sztuczne takie jak: fikus, croton, amapallo, ruscus czy abuliton. Idealna roślina do terrarium? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybieraj spośród szerokiej oferty sztucznych roślin, które w odróżnieniu od prawdziwych roślin, nie potrzebują ani specjalnego podłoża, ani wilgotności.

Rośliny do terrarium tropikalnego w ofercie Allezoo

Rośliny do terrarium zapewniają Ci stałą dekorację wnętrza oraz stworzą pozory naturalnego środowiska dla zwierząt. To także więcej potencjalnych kryjówek dla stworzeń znajdujących się w terrarium i zwiększona powierzchnia mieszkalna. Sztuczna roślina doskonale skomponuje się z tymi żywymi, tworząc doskonałą kompozycję, w której zwierzę czuje dobrze. Jeśli masz problem z zapewnieniem odpowiednich warunków niektórym gatunkom żywych roślin, to właśnie w takich momentach rośliny do terrarium stworzone ze sztucznych tworzyw okazują się niemal niezbędne! Wyglądają one bardzo realistycznie i co więcej - są bardzo łatwe w czyszczeniu, dzięki czemu cały proces czyszczenia terrarium, będzie dla Ciebie szybki i bezproblemowy. Każdy właściciel zwierzęcia żyjącego w terrarium doskonale zdaje sobie sprawę, że terrarium należy regularnie sprzątać, a sam proces czyszczenia jest dość ciężki. Czas czyszczenia zależy także od wielkości terrarium. Terrarium pełne roślin jest bardzo trudne w utrzymaniu w czystości. Czyszczenie sztucznych roślin nie jest problematyczne, ponieważ wystarczy przetrzeć je ściereczką z kurzu i wszelkich zanieczyszczeń. 

Sztuczna roślina do terrarium. Rośliny różnych gatunków od Allezoo

Skąd pomysł na sztuczną roślinę w terrarium? Nie wszystkie rośliny można hodować w terrarium, ze względu na panujące tam specyficzne warunki. Żywe rośliny potrzebują zazwyczaj naturalnego światła i muszą być zasadzone w specjalnym podłożu o odpowiedniej wilgotności. Czasami trudno jest zapewnić im odpowiednią wilgotność. W terrariach zamontowane jest zazwyczaj sztuczne oświetlenie, które nie sprzyja rozwojowi niektórych gatunków roślin. Sztuczna roślina to więc doskonała alternatywa dla tych żywych. To również doskonała dekoracja, a jej liście to dodatkowe miejsce do kryjówek dla zwierzęcia żyjącego w terrarium. 

Rośliny do terrarium od AlleZoo

W naszym sklepie znajdziesz najlepsze rośliny do terrarium wykonane ze sztucznych tworzyw, nieszkodliwych dla zwierząt. Te doskonałe repliki wpasują się w naturalne sadzonki, tworząc niepowtarzalną egzotyczną kompozycję terrarium. Realistyczne rośliny do terrarium z naszego sklepu to repliki, które bez problemu nadadzą mu niezwykłego charakteru. Nie będziesz miał problemu z czyszczeniem i konserwacją produktu, dlatego nie musisz martwić się o jego pielęgnację – wystarczy chwila, by były zupełnie czyste. W połączeniu z prawdziwymi roślinami tworzą ciekawe kompozycje, które skutecznie naśladują naturalne środowisko zwierzaka mieszkającego w terrarium. Oferowane przez nas tropikalne rośliny sztuczne, które swoim wyglądem idealnie dopasowują się do roślin egzotycznych, doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. Bardzo często goszczą np. w terrariach kwarantannowych, w których przebywają osobniki, które muszą być oddzielone od reszty zwierząt. Tam trudniej jest zapewnić roślinom odpowiednie podłoże i wilgotność.

Allezoo - sztuczna roślina do terrarium gada lub płaza

Żywa roślina to wbrew pozorom nie zawsze najlepsze rozwiązanie. Niektórym z nich zapewnienie odpowiednich warunków do rozwoju jest bardzo trudne, dlatego tak wiele osób decyduje się na kupno sztucznych roślin. Fikus, a może roślina o nazwie amapallo? Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą. Każda oferowana przez nas roślina doskonale oddaje prawdziwe piękno żywych roślin. Twoje zwierzę z pewnością z chęcią zrobi kryjówki w sztucznych liściach roślin egzotycznych. W Allezoo zrobisz zakupy online, a oprócz roślin, kupisz wiele innych akcesoriów dla zwierząt żyjących w terrariach. Zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem i przekonaj się sam. 

Opinie

5
monika.grabie dnia 2019-12-11 dodał komentarz o tytule: Ładnie wyglądają w terrarium

Zdecydowałam się na sztuczne rośliny do terrarium, aby wnętrze wyglądało bardziej przytulnie a do tego, żeby zwierzak mógł się gdzieś chować w razie potrzeby. Dobry wybór. Rośliny ładnie wyglądają w terrarium

5
małgorzatabąk dnia 2020-03-10 dodał komentarz o tytule: Wolę rośliny sztuczne

Te rośliny do terrarium, które wybrałam stwarzają super efekt. Jak dla mnie, to lepiej wyglądają w większym skupisku, więc polecam Wam wziąć od razu dwie roślinki!

5
Julia dnia 2020-03-20 dodał komentarz o tytule: Lepiej w grupach

Rośliny terrarystyczne są naprawdę bardzo realistyczne. Ich czyszczenie nie sprawia najmniejszego problemu. Wysoka jakość. Też uważam, że lepiej wyglądają w grupach

5
robert.z dnia 2020-04-08 dodał komentarz o tytule: Praktyczny wybór

Chciałem udekorować domowe terrarium. Rośliny sztuczne wydały mi się bardziej praktyczne i cieszę się, że je wybrałem. Świetnie wyglądają w terrarium.

5
GabrielaJ dnia 2020-05-21 dodał komentarz o tytule: Terrarium uzupełnione

To, czego brakowało u nas to właśnie rośliny! Terrarium od razu zyskało nie tylko na wyglądzie, ale i na funkcjonalności. Jestem zadowolona z zakupu. Produkt spełnia swoje zadanie w 100%. Paczka przyszła szybko.