Środki czyszczące i odświeżające

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Środki czyszczące i odświeżające

Środki czyszczące i odświeżające – niezbędne w domu każdego mruczka

Każdy właściciel kota wie, jakim problemem może być kocia sierść, która w dzień po odkurzaniu pojawia się już na całej podłodze, dywanach, fotelach i kanapach. Zwierzę mieszkające w domu zmienia także zapach pomieszczeń, szczególnie tego, w którym leży kocia karma oraz kuweta. Zapach ten najczęściej nie przeszkadza właścicielom kota, jednak może być drażniący dla ich gości. Aby w pełni zadbać o czystość i świeży zapach w Twoim domu, wybierz środki czyszczące i odświeżające.

Środki czyszczące i odświeżające zadbają o czystość w Twoim mieszkaniu

Środki czyszczące i odświeżające to w dużej mierze rożnego rodzaju neutralizatory i pochłaniacze zapachu w formie sprayu czy posypki. Preparaty w sprayu wystarczy rozpylić w okolicy kociej kuwety, natomiast pudry czy posypki należy wsypać bezpośrednio do żwirku. Środki te nie tylko pochłoną i zneutralizują zapach kociego moczu, ale także ochronią kuwetę przed mnożeniem się bakterii, a także sprawią, że żwirek będzie jeszcze bardziej wydajny, zwiększając jego wchłanialność.

W każdym kocim domu przydadzą się także płyny do zmywania podłóg o przyjemnym zapachu. Taki preparat sprawdzi się nie tylko do mycia podłogi, ale także do czyszczenia kociej toalety. Środki te mają przyjemny zapach, działają przeciwalergicznie, neutralizują nieprzyjemne zapachy, odtłuszczają powierzchnię oraz powstrzymują rozwój bakterii.


Nigdy nie używałeś płynu do zmywania podłóg w kocim domu? Wypróbuj jeden z wielu preparatów o przyjemnym zapachu, a już nigdy nie kupisz zwykłego płynu do mycia.