Pokarm dla kanarka

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokarm dla kanarka

Odpowiedni pokarm dla kanarków

Kanarki to jedne z chętniej trzymanych w domu ptaków - umilają czas swoim śpiewem i są naprawdę piękne, jednak trzeba zapewnić im odpowiedni pokarm. Powinien zawierać on jedynie bezpieczne dla ptaka składniki, a ponad to być pełnowartościowy, by zwierzę pozostało w dobrym zdrowiu i kondycji. Mając to na uwadze przygotowaliśmy bardzo wiele propozycji pokarmów dla kanarków, spośród których można wybierać.

Zgodnie z naturą

Żywienie musi być racjonalne - przy braku wiedzy i odpowiedniego pokarmu, kanarka łatwo zarówno przekarmić, jak wpędzić w niedobory. Stosowana w pokarmach dla kanarków dieta stanowi ziarna, jednak ważna jest różnorodność i prawidłowe zbilansowanie składników odżywczych. Istnieją gotowe, bezpieczne mieszanki dzięki którym nie trzeba się martwić o odpowiednią zawartość witamin czy o to, by ptak nadmiernie nie przytył. Dzięki gotowym pokarmom dla kanarka dodatkowa suplementacja nie jest niezbędna, ponieważ podstawowe potrzeby żywieniowe zwierzęcia zostają zaspokojone - nie trzeba też poświęcać czasu na komponowanie własnych mieszanek.

Bogata oferta

Zapraszamy do wybierania spośród wielu pożywnych mieszanek takich firm, jak Vitapol, Versele, Nestor czy Tropifit. Pokarm dla kanarka to podstawa jego zdrowia, witalności i kondycji. Warto o tym pamiętać, wybierając mieszanki.