Zabawki dla wiewiórki

Katalog

Popularne produkty

SELECT * FROM `ps_category_product` left join `ps_product` on `ps_category_product`.`id_product` = `ps_product`.`id_product` where `id_category` = 742 and `visibility` = "both" and `active` = "1" order by RAND() limit 2
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 40 elementów
Zabawki dla wiewiórki

Jakie zabawki dla wiewiórki wybrać?

Wiewiórki są zwierzętami bardzo żywiołowymi i wesołymi, dlatego bardzo ważne w procesie ich rozwoju są zabawki, które wpływają na sprawność ruchową zwierzęcia. Zwierzęta te uwielbiają wielopoziomowe labirynty, po których mogą się wspinać i biegać oraz kołowrotki. Wiewiórki doskonale bawią się również piłeczkami, a odpowiednio dobrane gryzaki pomogą zwierzęciu zadbać o higienę jamy ustnej.

Pamiętaj, aby wybierać dla wiewiórki zabawki wykonane z naturalnych materiałów, takich jak np. drewno. W naszej ofercie poza zabawkami dla wiewiórki znajdziesz również inne niezbędne dla tego zwierzęcia akcesoria.

Zabawki dla wiewiórek dostępne w Alle Zoo

Jeszcze kilka lat temu wiewiórki widywaliśmy w trakcie niemal każdego spaceru po parku. Niestety ilość tych zwierząt żyjących wolno koło naszego boku jest coraz mniejsza. Dla swojego bezpieczeństwa wiewiórki pospolite wybierają mniej zaludnione miejsca. A co, jeśli chciałbyś mieć więcej kontaktu z wiewiórkami?

Wiewiórki to dzikie zwierzęta, jednak istnieją rasy, które da się oswoić. Wymaga to dużo pracy i cierpliwości, ale właściciele wiewiórek oceniają, że naprawdę warto! Oswojone wiewiórki to zwierzęta bardzo ruchliwe, dlatego koniecznie zapnij im dużo ruchu. Wybierając odpowiednie zabawki dla wiewiórki masz pewność, że Twoje zwierzę nie nudzi się pod Twoją nieobecność. Ponadto zabawki są niesamowicie ważne w procesie wychowania i rozwoju małego zwierzęcia. Wybierz te, które najbardziej przypadną do gustu Twojemu pupilowi.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews Zabawki dla wiewiórki
5
Julka dnia 2019-11-24 dodał komentarz o tytule: Polecam!
Opinia zweryfikowana zakupem

Kupuję tutaj wszystkie zabawki dla wiewiórki i nie tylko! Jeszcze nigdy się nie zawiodłam na tym sklepie! Pełen profesjonalizm

5
Maciejewski dnia 2020-05-11 dodał komentarz o tytule: Według mnie 10/10
Opinia zweryfikowana zakupem

Zabawka dla wiewiórki kupiona w AlleZoo spełnia swoją rolę w 100%. Zwierzę jest ożywione i ma jakieś zajęcie :) Mam nadzieję, że wszyscy właściciele wiewiórek będą zadowoleni z takich atrakcji :)