KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Suplementy na zdrowe kości i stawy psa

Aktywne filtry

DOLFOS Arthrofos

DOLFOS Arthrofos

35,99 zł
Wybierz
Wybierz
x
do 24h

Jakie suplementy na zdrowe kości i stawy psa wybrać?

Biorąc psa pod swoją opiekę, trzeba liczyć się z odpowiedzialnością za jego zdrowie. Szczególnie dotyczy to czworonogów bardzo dojrzałych. W tym celu najczęściej polecane są specjalne witaminy dla psa seniora, które wzmocnią go i ochronią przed niebezpiecznymi w tym wieku chorobami. Warto zaopatrzyć się w odpowiednie suplementy na zdrowe kości i stawy psa nie tylko w przypadku starszych psów. Warto zadbać o suplementację już u szczeniaków, aby zapobiec pojawianiu się chorób układu kostnego.

Suplementy na zdrowe kości i stawy psa niezbędne w późniejszym wieku!

Rasy duże oraz olbrzymie najczęściej cierpią na niezwykle dokuczliwe i bolesne problemy ze stawami. Pierwsze objawy pojawiają się w młodzieńczych latach psów, jednak niestety są bardzo często niedostrzegane przez ich właścicieli. Jest to duży problem, gdyż odpowiednia suplementacja mogłaby zahamować rozwój wielu chorób oraz wydłużyć okres życia czworonożnego przyjaciela. Na szczęście coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że witaminy dla psa na stawy powinny odgrywać ważną rolę w jego diecie. Dobry preparat dla psa powinien zawierać między innymi glukozaminę. Jest za substancję, która powinna być podawana każdemu psu. Jej działanie sprawia, że chrząstka odbudowuje się, stawy wzmacniają się, a pies przestaje odczuwać ból. Równie ważny jest kolagen, który w większości posiadają suplementy na zdrowe kości i stawy psa. Substancja ta powinna być przyswajana już od szczeniaka, aby zmniejszyć ryzyko chorób zwyrodnieniowych w przyszłości.

Opinie

5
Stefan dnia 2019-10-16 dodał komentarz o tytule: Bardzo dobre suplementy

Warto postawić na dobre calcium. Zdrowe kości to absolutna podstawa dla każdego pieska! Warto zadbać o komfort i zdrowie pupila, tym bardziej, że to wszystko jest takie proste! Wystarczy zrobić zakupy w AlleZoo :)

5
Adrian dnia 2020-02-17 dodał komentarz o tytule: Kupiłem suplementy

Potrzebowałem czegoś na stawy dla psów, a znajoma poleciła wasze suplementy. Mam nadzieję, że się sprawdzą, bo chciałbym oszczędzić pieskowi bólu na starość.

5
M.Tymon dnia 2020-03-02 dodał komentarz o tytule: Idealne rozwiązanie!

Najskuteczniejsze witaminy na kości dla psa. Mój piesek codziennie biega w parku, jest bardzo aktywny i zdrowe kości to priorytet. Dzięki AlleZoo pielęgnacja stawów i kości mojego staruszka jest prosta i przyjemna.

5
WiktrorG dnia 2020-03-11 dodał komentarz o tytule: Kupiłem wasze suplementy

Od dawna szukałem czegoś dobrego na stawy dla psa. Mój Billie młodzieniaszkiem już nie jest, najwyższa pora zadbać o jego kości i stawy :)

5
Julianna_99 dnia 2020-04-01 dodał komentarz o tytule: Dobre suplementy

Wybrałem z oferty suplementy na zdrowe kości i stawy psa. Stosujemy je już od dłuższego czasu. Pierwsze opakowanie ma się już ku końcowi i muszę przyznać, że efekt jest naprawdę widoczny