KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

POKAŻ WYNIKI

Wkłady i części zamienne

Aktywne filtry

Opinie

5
Sylwia dnia 2019-11-19 dodał komentarz o tytule: Wrócę tu na pewno

W AlleZoo znalazłam wkład i części zamienne do oczek wodnych. Ja wybrałam wkłady szczotkowe do oczka, gąbki do pompy oczka i wkład kokosowy, żeby sprawdzić, jak się sprawdza

5
Tymon dnia 2019-12-27 dodał komentarz o tytule: Sprawdzony produkt

Potrzebny był mi wkład gąbkowy do filtrów stawowych. Wkład już kiedyś kupowałem w tym sklepi i sprawdzał się bardzo dobrze, więc nawet się nie zastanawiałem

5
karol.el dnia 2020-01-02 dodał komentarz o tytule: Polecam wkłady i inne części zamienne

Z oferty wybrałem wkład filtracyjny gąbkowy. Wcześniej nie próbowałem wkładu gąbkowego, ale warto spróbować czegoś nowego.

5
Aleksander Nowakowski dnia 2020-01-13 dodał komentarz o tytule: Kupiłem wkład do filtra

Tutaj jest pełno części zamiennych i serwisowych, o które trudno w innych sklepach. Tym razem chodziło o wkład gąbkowy do filtra i nie było z nim żadnego problemu.

5
leszczyna dnia 2020-03-16 dodał komentarz o tytule: Wziąłem od razu dwa

Znajomy polecił mi wkład filtracyjny kokosowy. Wybrałem go i muszę przyznać, że sprawdza się naprawdę bardzo dobrze

5
Monika dnia 2020-05-21 dodał komentarz o tytule: Wszystko ok

Wkład filtracyjny szczotkowy spełnił moje oczekiwania, fajnie zbiera większe zanieczyszczenia jak liście, kawałki roślin. Paczka przyszła w deklarowanym terminie, wszystko było super zabezpieczone. Dla mnie na plus.

Części zamienne i wkłady do filtrów stawowych

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór wkładów i części zamiennych, które są niezastąpione w utrzymaniu optymalnego działania filtrów stawowych i zapewnieniu czystej i zdrowej wody dla Twoich ryb i roślin wodnych. Nasze wkłady gąbkowe, wkłady kokosowe oraz kulki z ceramiką to praktyczne i funkcjonalne produkty wysokiej jakości, które doskonale spełniają swoje funkcje filtracyjne.

Wkłady gąbkowe wykonane z profilowanej gąbki, w połączeniu z wkładem kokosowym, skutecznie wychwytują drobne zanieczyszczenia z wody, takie jak muł czy zawiesiny. Wkłady gąbkowe, wspólnie z innymi elementami filtracyjnymi, pełnią rolę mechanicznego medium filtracyjnego, pomagając zachować czystość i klarowność wody w Twoim zbiorniku. W naszej ofercie znajdziesz również wkłady kokosowe, które są idealnym uzupełnieniem dla filtrów stawowych. Wkłady te są wykonane z naturalnego materiału, jakim jest kokos, i posiadają doskonałe właściwości filtracyjne. Dzięki porowatej strukturze, wkłady kokosowe skutecznie zatrzymują zanieczyszczenia organiczne oraz zwiększają powierzchnię filtracyjną, co sprzyja rozwojowi pożytecznych bakterii.

Kulki z ceramiką to kolejny rodzaj wkładów filtracyjnych, które zapewniają doskonałe działanie filtrów stawowych. Wykonane z wysokiej jakości ceramiki, kulki te zapewniają skuteczną filtrację biologiczną. Ich porowata struktura sprzyja rozmieszczeniu pożytecznych bakterii nitkowatych, które odpowiedzialne są za proces nitratacji, przekształcając szkodliwe substancje w nieszkodliwe dla ryb i roślin związki azotowe.

Bogata oferta wkładów i części zamiennych z ofercie Allezoo

Czysta woda w stawie lub oczku wodnym to podstawa. Aby zachować jej przejrzystość, potrzebne są filtry. To jednak nie wszystko – należy pamiętać także o regularnej wymianie wkładów, które skutecznie wychwytują zanieczyszczenia z wody, jednak co jakiś czas muszą być wymieniane. Muł czy zawiesiny znacznie pogarszają jakość wody. Kiedy więc zauważysz, że woda robi się mniej przejrzysta, to znak, że trzeba wymienić wkład w filtrze. Znajdziesz go w naszej ofercie. Co więcej – kupisz go online, a cały proces zakupowy zajmie Ci dosłownie kilka chwil. Zapraszamy do zakupów w naszym internetowym sklepie zoologicznym Allezoo!