Drodzy Klienci! Pracujemy normalnie, ale w związku ze wzmożonym ruchem realizacja trwa dłużej: do 48h

Preparaty na pchły i kleszcze dla kota

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 22 elementów
Preparaty na pchły i kleszcze dla kota

Preparaty na pchły i kleszcze dla kota. Które wybrać, aby najlepiej ochronić kota?

W naszej ofercie znajdziesz pudry, zasypki, lotiony, spraye, szampony, a także obroże odstraszające owady oraz inne insekty. Polecamy także pęsety, szczypce oraz karty do bezpiecznego usuwania kleszczy. W ofercie mamy również specjalne przyrządy do wyciągania kleszczy, które pomogą w łatwy sposób pozbyć się kleszczy, a także zapobiegają przenoszeniu niebezpiecznych chorób oraz w całości wyciągają insekty, nie powodując ryzyka infekcji lub niepotrzebnego przebicia skóry, czy wydarcia sierści.

Bezpieczne preparaty na pchły i kleszcze dla kota

Polecamy także bezpieczne dla kotów oraz kociąt obroże przeciwpchelne. Wybierz BIO obroże, które nie tylko ochronią Twojego kociego pupila przed insektami, ale także nawilżą, odżywią i wzmocnią sierść, zapobiegając jej wypadaniu. Doskonale dobrana kompozycja olejków eterycznych ochroni Twojego pupila przed pchłami, kleszczami, meszkami i komarami.

Pamiętaj!

Jeśli zauważysz kleszcza u Twojego kota, to nigdy nie próbuj wyjmować go zwykłą pęsetą, tylko przeznaczoną do tego pęsetą do wyciągania kleszczy. Zwykłe pęsety doskonale nadają się do wyrywania włosków, jednak mogą nie sprawdzić się w przypadku kleszcza, nie wyrwać go całkowicie i doprowadzić do zakażenia czy zapalenia skóry.
Jeśli Twój kot boi się widoku czy odgłosu sprayu, zdecyduj się na pudry lub zasypki i nie zmuszaj zwierzęcia do niepotrzebnego stresu. Preparaty w sprayu możesz także bezpośrednio nałożyć na sierść za pomocą wacika.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews Preparaty na pchły i kleszcze dla kota
5
Tomasz dnia 2019-10-01 dodał komentarz o tytule: Obroża dla kota wychodzącego
Opinia zweryfikowana zakupem

Mam kota wychodzącego, więc obroża przeciwpchelna dla kota to coś, co musiał mieć mój kociak. Takie obroże nie pachną zbyt interesująco, ale na szczęście są skuteczne!