Karmniki dla ptaków

Katalog

Popularne produkty

SELECT * FROM `ps_category_product` left join `ps_product` on `ps_category_product`.`id_product` = `ps_product`.`id_product` where `id_category` = 368 and `visibility` = "both" and `active` = "1" order by RAND() limit 2
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 26 elementów
Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 6 customer reviews Karmniki dla ptaków
5
Artur-Z dnia 2019-12-18 dodał komentarz o tytule: Serdecznie polecam!
Opinia zweryfikowana zakupem

Kupiłem tutaj nowy karmnik dla ptaków. Sklep funkcjonuje bardzo dobrze, kontakt ze sprzedawcą jest przyjemny, a wysyłka ekspresowa! Na swoją paczkę czekałem niecałe trzy dni, a zamówienie przyszło solidnie zapakowane i bez wad.

5
k.dawid dnia 2020-01-30 dodał komentarz o tytule: Nowy karmnik dla ptaków
Opinia zweryfikowana zakupem

Właśnie przyszedł mój nowy karmnik dla ptaków. Sklep internetowy spisał się naprawdę dobrze, paczka była u mnie w domu po dwóch dniach! :)

5
Anna dnia 2020-04-07 dodał komentarz o tytule: Szeroka oferta AlleZoo
Opinia zweryfikowana zakupem

Potrzebne mi były karmniki dla ptaków. Sklep internetowy AlleZoo okazał się świetnie zaopatrzony i znalazłam to, czego potrzebowałam. Produkty szybko do mnie przyszły. Nie mam zastrzeżeń.

5
Pamela dnia 2020-05-21 dodał komentarz o tytule: Na dwór jak znalazł
Opinia zweryfikowana zakupem

Karmniki dla ptaszków swoją największą popularnością cieszą się dopiero jesienią-zimą, ale przecież tak dobre jakościowo produkty mogą stać na dworze cały rok. AlleZoo tak naprawdę ma dość spory wybór produktów, więc warto się skusić na coś takiego i pomóc naszym małym przyjaciołom.

5
z.oliwia dnia 2020-06-19 dodał komentarz o tytule: Zróbmy coś dla ptaków!
Opinia zweryfikowana zakupem

Chcieliśmy zainwestować z mężem w dobrej jakości karmniki. Ptaki czują się u nas dobrze, więc chcemy im dać coś od siebie :) Jakoś wykonania na plus - nie ma zadziorów, wszystko jest bezpieczne dla ptaków. Jak za taką cenę to jak najbardziej polecam.

5
Jurek dnia 2020-08-09 dodał komentarz o tytule: Czekam na paczkę
Opinia zweryfikowana zakupem

Potrzebny mi był karmnik - sklep AlleZoo jak zwykle miał wszystko w swojej ofercie. Karmnik zamówiony i tylko czekam na dostawę :)