KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Zabawki dla fretki

Aktywne filtry

Zabawki dla fretki urozmaicają czas zwierzęcia

Fretki to zwierzęta uwielbiające być w ruchu, bardzo towarzyskie i zaczepne, dlatego każdy opiekun powinien zadbać o odpowiednią ilość ruchu dla zwierzęcia. Tchórzofretki bardzo lubią kontakt z innymi zwierzętami i z odwagą podchodzą nawet do zwierzaków dużo większych od siebie. Czworonożni współlokatorzy w domu stanowią dla fretek dodatkową atrakcję urozmaicającą czas i zabawę, dlatego decydując się na to zwierzę, warto pomyśleć o jeszcze jednym zwierzęciu domowym. A co w przypadku, kiedy fretki przebywają w domu cały dzień same? W takim wypadku najlepiej postawić na zabawki dla fretki, które zwierzęta tak uwielbiają! Wybierz jedna, z wielu zabawek, domków i hamaków dla fretek, które sprawią, że zwierzę poczuje się w swojej klatce, jak w domu!

Jakie zabawki dla fretki znajdziesz w AlleZoo?

Tchórzofretki to drapieżniki z rodziny łasicowatych, które coraz częściej wpuszczamy pod nasz dach. Popularność fretek rośnie od niemal trzydziestu lat, ponieważ wiele osób doceniło żywiołowy charakter tych zwierząt domowych.
W naszej ofercie znajdziesz zabawki dla fretki, dzięki którym Twoje zwierzęta będą szczęśliwe i zachowają dobre zdrowie. Polecamy dedykowane zabawki oraz prace zabaw dla tchórzofretek, które można wpiąć do klatki zwierzęcia albo powiesić poza nią. Takie zabawki urozmaicają przestrzeń w klatce zwierzęcia oraz są doskonałym miejscem do figli dla zwierzęcia. Proponujemy także proste w montażu, przytulne domki podwieszane z legowiskiem oraz miękkie i wygodne hamaki.

Opinie

5
Nika dnia 2019-11-25 dodał komentarz o tytule: Genialny hamak!

Zauważyłam wasze hamaki dla fretek i po prostu nie mogłam się oprzeć! Wyglądają cudownie, od razu jeden kupiłam dla swojej fretki. Wydaje się zadowolona nowym leżaczkiem!

5
Kowalewicz dnia 2020-05-12 dodał komentarz o tytule: Zabawki w ilościach hurtowych

Jak wiadomo zabawki dla fretek mają dość krótką żywotność, zwłaszcza w przypadku naszych łobuzów :D Zabawki sprawdzają się dobrze góra miesiąc, więc od razu zamawiamy w większej ilości. W AlleZoo jako stały klient można liczyć na rabat, więc też fajnie :)

5
Diana dnia 2020-06-10 dodał komentarz o tytule: Fretki - niszczycielki

Każda zabawka dla fretki, która do nas trafia ląduje w koszu po około tygodniu. Niszczycielskie te moje zwierzaki, ale taka ich natura :) Zamawiam od razu większą ilość na AlleZoo i mam problem z głowy.

5
sylwia_65 dnia 2020-06-15 dodał komentarz o tytule: Super zabawki

Przejrzałem Wasze wszystkie zabawki dla fretki, ale najbardziej spodobał mi się pełen plac zabaw. Moja fretka szaleje z zabawkami, więc zakup udany.