Wysoki drapak dla kota

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Wysoki drapak dla kota

Wysoki drapak dla kota – labirynt przyjemności!

Drapak dla kota pozwoli Twojemu kotu spiłować pazury, a także pozbyć się złuszczających się oraz rosnących pazurków. Jeśli Twój kot często drapie Twoje nowe kanapy, fotele albo dywany, to wysoki drapak dla kota jest w Twoim domu niezbędny. Świetnie sprawdzi się również dla osób, które często wychodzą z domu, zostawiając kota samego na cały dzień, ponieważ zajmie zwierzę i da mu zajęcie na wiele godzin.

Drapaki dla kota mogą mieć różną wielkość oraz mogą być wykonane z różnych materiałów. Najbardziej rozbudowane oraz najatrakcyjniejsze dla kotów są wysokie, wielopoziomowe drapaki z wygodnymi legowiskami oraz wbudowanymi zabawkami.

Twój kot nie przepada za drapakiem? Sięgnij po kocimiętkę, która na pewno przekona Twojego mruczka do używania drapaka, a do tego uspokoi Twojego kota, lekko pobudzając go do działania.

Wysoki drapak dla kota - o takim drapaku marzy każdy kociak!

Wysoki drapak dla kota to wspaniała zabawa dla Twojego mruczka, która nie będzie miała końca! Drapaki wzbogacone są o elementy do zabawy, czyli piłeczki na sznurku, które na pewno spodobają się Twojemu kotu. Znajdziesz u nas wysokie drapaki w różnych rozmiarach, kształtach oraz kolorach. Masz w domu dwa mruczki? A może trzy? Nie martw się! Wysokie drapaki wykonane są tak, aby nawet trzy kociaki znalazły dla siebie odpowiednie miejsce wypoczynku.

W naszej ofercie znajdziesz wysokie, kilkupoziomowe drapaki dla kota, które zadowolą nawet najbardziej wymagające mruczki! Polecamy drapaki wysłane miłym w dotyku pluszem i elementami wykonanymi tak, aby zająć Twojego kota na wiele godzin.