Mycie psa bez wody

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Mycie psa bez wody

Mycie psa bez wody? Wybierz suchy szampon dla Twojego psa!

Każdy właściciel czworonoga wie, że jego kompleksowa pielęgnacja to nie tylko odpowiednio dobrana karma i przysmaki. To także niezbędne dbanie o higienę uszu, oczu i pazurów psa oraz troska o jego wygląd. Jeśli Twój pies nie lubi kąpieli albo Ty nie zawsze masz czas na jego mycie, to koniecznie musisz wypróbować sposób na mycie pupila bez wody, czyli suchy szampon dla psa. Produkt ten pozwala zapewnić czystość psiej sierści, bez konieczności użycia wody. Bardzo dobrze sprawdza się szampon w postaci wygodnego pudru, który nada sierści blask i doskonale ją oczyści.

Mycie psa bez wody jest możliwe

Suchy szampon dla psa nie zawiera szkodliwych substancji ani związków chemicznych, dlatego jest w pełni bezpieczny dla Twojego czworonoga. Jego regularne stosowanie pozwala na zachowanie pięknej sierści i zdrowego wyglądu psa. Suche szampony mają właściwości dezodoryzujące, dzięki czemu pozwalają usunąć wszystkie zanieczyszczenia z sierści, a także nieprzyjemny zapach. Są także łatwo usuwalne z sierści i nie pozostawiają na niej osadu. Zmniejszają także aktywność flory bakteryjnej psa, mają działanie insektobójcze i pochłaniają nadmiar tłuszczu. Suchy szampon pozwala także odświeżyć sierść pupila między kąpielami i to bez użycia wody.

W naszej ofercie posiadamy także wygodny suchy szampon dla psa na linienie, czy szampon neutralizujący brzydki zapach. Nasze preparaty są bardzo wygodne w użyciu, a dzięki atomizerom są doskonale rozprowadzone po sierści czworonoga.