Mycie psa bez wody

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Mycie psa bez wody

Mycie psa bez wody? Wybierz suchy szampon dla Twojego psa!

Każdy właściciel czworonoga wie, że jego kompleksowa pielęgnacja to nie tylko odpowiednio dobrana karma i przysmaki. To także niezbędne dbanie o higienę uszu, oczu i pazurów psa oraz troska o jego wygląd. Jeśli Twój pies nie lubi kąpieli albo Ty nie zawsze masz czas na jego mycie, to koniecznie musisz wypróbować sposób na mycie pupila bez wody, czyli suchy szampon dla psa. Produkt ten pozwala zapewnić czystość psiej sierści, bez konieczności użycia wody. Bardzo dobrze sprawdza się szampon w postaci wygodnego pudru, który nada sierści blask i doskonale ją oczyści.

Mycie psa bez wody jest możliwe

Suchy szampon dla psa nie zawiera szkodliwych substancji ani związków chemicznych, dlatego jest w pełni bezpieczny dla Twojego czworonoga. Jego regularne stosowanie pozwala na zachowanie pięknej sierści i zdrowego wyglądu psa. Suche szampony mają właściwości dezodoryzujące, dzięki czemu pozwalają usunąć wszystkie zanieczyszczenia z sierści, a także nieprzyjemny zapach. Są także łatwo usuwalne z sierści i nie pozostawiają na niej osadu. Zmniejszają także aktywność flory bakteryjnej psa, mają działanie insektobójcze i pochłaniają nadmiar tłuszczu. Suchy szampon pozwala także odświeżyć sierść pupila między kąpielami i to bez użycia wody.

W naszej ofercie posiadamy także wygodny suchy szampon dla psa na linienie, czy szampon neutralizujący brzydki zapach. Nasze preparaty są bardzo wygodne w użyciu, a dzięki atomizerom są doskonale rozprowadzone po sierści czworonoga.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Mycie psa bez wody
5
jakub nowak dnia 2019-09-23 dodał komentarz o tytule: Kupiłem suchy szampon
Opinia zweryfikowana zakupem

Nie sądziłem, że mycie psa bez wody jest w ogóle możliwe. Wybrałem suchy szampon dla psa i muszę przyznać, że jego używanie jest bardzo proste. Szampon jest skuteczny. Świetny wybór na jesienne spacery!

5
Maria Piotrowska dnia 2019-12-20 dodał komentarz o tytule: Najlepsze suche szampony
Opinia zweryfikowana zakupem

Suche szampony dla psów są dla takich zwierzaków, jak mój Bury. Stary już jest, a dalej nie lubi wody, dlatego przeważnie myję go na sucho.

5
Aleksandra Nowak dnia 2020-02-05 dodał komentarz o tytule: Świetne preparaty
Opinia zweryfikowana zakupem

Dzięki waszym produktom mycie psa, który bardzo nie lubi wody, jest proste i przyjemne. Sierść mojego psiaka zawsze się pięknie błyszczy po myciu na sucho!

5
artur.ski dnia 2020-04-08 dodał komentarz o tytule: Kocham te szampony!
Opinia zweryfikowana zakupem

W końcu coś dla mojego Rexa! Mycie psa na sucho to dużo mniejszy kłopot, zwłaszcza, kiedy pies nie przepada za wanną i wodą.

5
Kasia77 dnia 2020-04-15 dodał komentarz o tytule: Suchy szampon
Opinia zweryfikowana zakupem

Kupiłam szampon na sucho dla psa. Jest to idealne rozwiązanie jak nie ma się czasu co chwile kąpać swojego pupila. Do tego ma całkiem przyjemny zapach ;p