KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Kuweta zamknięta

Aktywne filtry

CATIT Toaleta z filtrem dla kota

CATIT Toaleta z filtrem dla kota

217,79 zł
Wybierz
Wybierz
x
Ostatnie sztuki w magazynie

Twój kot lubi skrywać się w kartonach? Kuweta zamknięta nie będzie dla niego żadną przeszkodą i na pewno szybko ja polubi!

Koniec z rozsypanym żwirkiem. Postaw na kuwetę zamkniętą

Od teraz nie będziesz musiał już męczyć się z rozsypanym po całym mieszkaniu żwirkiem. Zamykane wieko gwarantuje 100% czystości w mieszkaniu, a przy tym jest bardzo łatwa w opróżnianiu oraz ogranicza przemieszczanie się brzydkiego zapachu. Co więcej – każda kuweta zamknięta, która wchodzi do naszej aktualnej oferty nie musi być czyszczona codziennie (tak, jak robiłeś to do dej pory), a raz w tygodniu i to bez narażania Twoich domowników na nieprzyjemne zapachy. Serio.

Kuweta zamknięta dla małego i dużego kota

Ze względu na optymalne gabaryty, każda z kuwet dostępnych w AlleZoo zapewnia wystarczająco dużo miejsca zarówno dla imponującego maicon'a, jak i kota singapurskiego. Pamiętaj tylko, aby wybrać kuwetę dostosowaną do rozmiaru Twojego kota. Może być nieco za duża, ale nie powinna być zbyt mała.

Kliknij w wybrany przez siebie produkt, sprawdź funkcjonalność, rozmiary i dostępne warianty kolorystyczne. Przebiegaj między producentami – porównaj, czym różni się kuweta zamknięta

Opinie

5
Jakub dnia 2019-10-29 dodał komentarz o tytule: Mam i jestem zadowolony

Kuweta zamknięta to spore ułatwienie. W końcu mam spokój od żwirku rozsypanego po całym domu, a samo sprzątanie jest proste i szybkie.

5
KSzymon dnia 2020-03-11 dodał komentarz o tytule: Kupiłem nową kuwetę

Każdy właściciel kota wie jak ważna jest kuweta dla kota. Zamknięta daje pewność, że w domu będzie czysto, a zapach nie będzie uciążliwy. To zdecydowanie lepsza opcja niż kuweta otwarta.

5
Monika Konopa dnia 2020-04-01 dodał komentarz o tytule: Dobra kuweta

Naprawdę solidna kuweta zamknięta. Dla kota, który jest przyzwyczajony do takich kuwet, to zdecydowanie najlepszy wybór!

5
Jagna dnia 2020-04-24 dodał komentarz o tytule: Polecam każdemu

Kuwety zamknięte dla kota są nie tylko wygodne, ale też praktyczne. Każdy opiekun kotka powinien mieć taką kuwetę :) w Allezoo można ją kupić za niewielkie pieniądze i zawsze się ma gwarancję, że z kuwetą wszystko będzie w porządku.

5
Cecylia dnia 2020-05-13 dodał komentarz o tytule: Kupuję w Allezoo

Już od jakiegoś czasu zamawiam tutaj kuwety zamknięte dla kotów. Nie tylko dla siebie, ale też dla mamy i siostry - rodzina kociarek :) Allezoo jest godne polecenia, kuwety i wszystkie inne akcesoria/karmy zdają egzamin na 5+