Szampon na pchły i kleszcze dla psa

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Szampon na pchły i kleszcze dla psa

Skuteczny szampon na pchły i kleszcze dla psa - na co zwrócić uwagę?

Szukasz łatwego w aplikacji preparatu, który ochroni Twojego czworonoga przed insektami? W ofercie Alle Zoo mamy tylko takie! Szampon na pchły i kleszcze dla psa najlepiej stosować profilaktycznie oraz w przypadku pojawienia się insektów w sierści i na skórze zwierzęcia. Jeśli planujesz często używać preparatu lub u Twojego psa często pojawia się problem insektów, wybierz delikatny, ziołowy szampon, który nie wysuszy skóry zwierzęcia. Użycie szamponu pozwoli ochronić Twojego czworonożnego przyjaciela przed nieprzyjemnym ugryzieniem insektów.

Szampon na pchły i kleszcze odpowiedni dla każdego psa?

W ofercie Alle Zoo znajdziesz szampony insektobójcze dla psa o różnym składzie oraz wielkości opakowania. Wybierz preparat, który będzie odpowiadał Tobie, a przede wszystkim Twojemu psu.

Sposób użycia szamponu sprawia, że składniki owadobójcze utrzymują się na ciele zwierzęcia tylko podczas mycia, zabijając przy tym insekty oraz ich jaja. Aby osiągnąć najlepszy efekt, należy stosować szampon według zaleceń na etykiecie. Szampon nie może zbyt krótko przebywać na skórze zwierzęcia, ponieważ znacznie ograniczy to działanie preparatu. Najlepszy czas stosowania szamponu to 5 – 10 minut, w zależności od złożoności problemu. W przypadku większych inwazji pasożytniczych zaleca się ten czas podwoić. W trakcie aplikacji preparatu należy chronić oczy, pysk oraz nos zwierzęcia przed dostaniem się szamponu.


Najlepszą ochronę przed pchłami oraz kleszczami daje stosowanie szamponu wspartego późniejszym stosowaniem spray'u przeciw insektom, zasypki czy obroży owadobójczej.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews Szampon na pchły i kleszcze dla psa
5
Martyna Nowak dnia 2019-11-27 dodał komentarz o tytule: Świetny!
Opinia zweryfikowana zakupem

Odkąd zamówiłem tutaj szampon na pchły i kleszcze dla psa, problem z nieproszonymi pasożytami praktycznie znikł! Świetne produkty, serdecznie polecam!

5
kuba dnia 2020-01-06 dodał komentarz o tytule: Godny polecenia szampon
Opinia zweryfikowana zakupem

Zwykle używałem zwykłego szamponu dla psa, odkąd odkryłem wasz szampon na pchły dla psa i problem pasożytów się rozpłynął, wiem że już go nie zamienię na inny!