Szampony i odżywki dla psa

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 180 elementów
Szampony i odżywki dla psa

Szampony i odżywki dla psa dla pełnej pielęgnacji sierści

Utrzymanie dobrej kondycji sierści psa wymaga regularnej pielęgnacji. Doskonale nadają się do tego odpowiednio dobrane do długości sierści i jej koloru szampony oraz odżywki dla psa. Należy pamiętać, że piękna sierść psa to także jego zdrowa skóra, dlatego warto wybrać preparaty, które dodatkowo o nią zadbają. W naszej ofercie posiadamy szampony, które doskonale zadbają o czystą i lśniącą sierść psów już od pierwszych tygodni ich życia. Polecamy szampony insektobójcze, przeciwłupieżowe, ziołowe oraz zmniejszające linienie psa. Dla lepszej dbałości o piękną sierść czworonoga warto wybrać także odpowiednią odżywkę ułatwiającą rozczesywanie sierści.

Szampony i odżywki, które zadbają o Twojego psa

Polecamy szampony i odżywki dostosowane do rasy psa, koloru jego sierści oraz jej długości. W naszej ofercie posiadamy także preparaty zapobiegające świądowi i drapaniu przez psa, szampony dezodorujące, regenerujące, neutralizujące brzydki zapach, ułatwiające rozczesywanie sierści, nawilżające, usuwające przebarwienia sierści oraz preparaty przygotowane dla psów wrażliwych. Szczególnie polecamy szampony i odżywki o pięknym zapachu: kiwi, mango, banana, kokosa oraz truskawki. Zapachy te nie przeszkadzają psom oraz są dla nich w pełni bezpieczne.

W naszej ofercie posiadamy także suche szampony dla psa, które pomogą zachować piękny wygląd sierści czworonoga między kąpielami i to bez użycia wody. Wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla psów, nie powodują podrażnień na skórze oraz posiadają neutralne pH dla skóry czworonożnych przyjaciół.