KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

POKAŻ WYNIKI

Kryjówki do terrarium

Aktywne filtry

EXO TERRA Kryjówka JASKINIA

EXO TERRA Kryjówka JASKINIA

17,49 zł
Wybierz
Wybierz
x
  • Brak na stanie
Brak na stanie

Kryjówki do terrarium – dlaczego nie możesz z nich zrezygnować?

Trzymasz w terrarium pająka lub inne stworzenie i zastanawiasz się, czy kryjówki do terrarium są konieczne? Być może zauważyłeś, że niektórzy trzymają swoich ośmionożnych towarzyszy w małych, ciasnych pudełkach, otwieranych tylko raz w tygodniu, przy wymienianiu wody i wrzucaniu pożywienia do środka i przez to wydawało Ci się, że takie warunki są dla pająka wystarczające. Owszem – niektóre z nich są w stanie przeżyć w takim środowisku. Nie są to jednak warunki, w których powinno trzymać się jakiekolwiek zwierzęta. Jeśli chcesz zapewnić mu godny byt, koniecznie zainwestuj w odpowiednie kryjówki do terrarium.

Kryjówki do terrarium są potrzebne nie tylko dla pająków, ale też dla gadów takich jak jaszczurki, czy żółwie. Dzięki miejscom przeznaczonym tylko i wyłącznie dla nich, zwierzęta te będą czuły się bezpiecznie i komfortowo w swoim terrarium. Właśnie dlatego nie możesz zrezygnować z kryjówek. Bez nich Twojemu pupilowi może być zwyczajnie ciężko, co ma negatywny wpływ na zdrowie zwierzęcia.

Jakie kryjówki do terrarium wybrać?

Najczęstszym rodzajem kryjówki do terrarium są kamieniste jaskinie, przypominające naturalne środowisko zwierzęcia. Ten typ akcesorium jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania stworzenia. Pozwalają one zredukować się stres, przez co wzrasta poczucie bezpieczeństwa Twojego zwierzęcia. Pamiętaj o tym, gdy następnym razem będziesz urządzać terrarium. W ten sposób możesz znacznie zwiększyć aktywność i apetyt gada, znacznie polepszając jakość i długość jego życia.

Proponujemy Ci kryjówki do terrarium wykonane z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych dla każdego rodzaju zwierząt. Naturalny wygląd produktów zapewnia dobrą integrację z przestrzenią terrarium, tworząc otoczenie przyjazne dla dowolnej rasy, która się w nim znajduje. Dodatkowo łatwość czyszczenia umożliwia utrzymanie porządku w środku pojemnika przez znacznie dłuższy czas, bez konieczności ciągłego wymieniania poszczególnych elementów ozdobnych.

Opinie

4
oliwiatomaszewska dnia 2019-12-11 dodał komentarz o tytule: Naturalny wygląd

Kryjówka do terrarium, którą wybrałam, wygląda bardzo naturalnie i jest ładną dekoracją w terrarium.

5
Sylwia dnia 2020-03-10 dodał komentarz o tytule: Wygląda nieco inaczej

Bardzo fajne kryjówki do terrarium, a szczególnie czaszka. Wyglądają lepiej w terrarium niż na zdjęciach. Terrarium wygląda jeszcze lepiej

5
Anna dnia 2020-03-16 dodał komentarz o tytule: Jaskinia dla żółwia

Jaskinia dla gadów musi się znaleźć w każdym terrarium. Wybrana przeze mnie kryjówka dla żółwia przyjęła się od razu przez moje zwierzaki. W spokojne miejsce w terrarium!

5
Kamil dnia 2020-05-22 dodał komentarz o tytule: Szeroka oferta, to i kryjówka się znalazła :)

To może brzmi banalnie, ale nie znalazłem jeszcze sklepu, w którym kryjówka dla pająka byłaby tak łatwo dostępna. Dobrze, że trafiłem na AlleZoo i ich bogatą ofertę. Dzięki wielkie za realizację zamówienia w terminie.

5
stanislaw_96 dnia 2020-07-14 dodał komentarz o tytule: Super

Wybrana przeze mnie kryjówka dla węża świetnie się sprawdza! Naturalne materiały. Bardzo polecam.