Woliery dla ptaków

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Woliery dla ptaków

Woliery dla ptaków – stwórz przytulny zakątek dla swoich ptaków

Ptaki tak samo jak inne zwierzęta domowe potrzebują spokojnego miejsca, w którym będą mogły zregenerować siły. Niezbędna jest odpowiednia przestrzeń dla Twoich pupilów. W przypadku ptaków im większa klatka tym lepiej. Woliery dla ptaków to doskonałe rozwiązanie, ponieważ mają spore rozmiary, a to zapewnia ptakom odpowiedni rozwój i witalność. Swoboda, z którą ptaki mogą się po niej poruszać daje im namiastkę życia na wolności.

Woliery dla ptaków od AlleZoo

W naszym sklepie znajdziesz woliery wykonane z ocynkowanego, srebrzystego drutu, który jest odporny na rdzewienie i podgryzanie. Każdy z dostępnych modeli jest wyposażony w dodatkowe elementy, takie jak drążki. To sprawia, że pupil będzie się dobrze czuł wewnątrz woliery. Rozmiar woliery dla ptaków wybierz odpowiedni do wielkości pokoju, w którym najczęściej przebywasz. Twoja obecność jest niezwykle ważna dla dobrego samopoczucia ptaka. Jeśli nie masz pewności, którą klatkę wybrać skontaktuj się z nami. Na pewno pomożemy!

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Woliery dla ptaków
5
Klaudyna dnia 2019-12-13 dodał komentarz o tytule: Zaufany sprzedawca
Opinia zweryfikowana zakupem

Wytrzymałe i niezawodne. Zamówiłam dwa woliery dla papug, obydwa tutaj, w Allezoo. Przesyłka szybka jak zawsze, a do samych produktów nie mam żadnych zastrzeżeń!

5
Piotr dnia 2020-04-06 dodał komentarz o tytule: woliery na ptaki
Opinia zweryfikowana zakupem

Różnej wielkości woliery na ptaki. Firma jest mi znana, więc nie jestem zaskoczony wysoką jakością wolier.

5
K.Zuza dnia 2020-05-21 dodał komentarz o tytule: Poważny zakup dokonany
Opinia zweryfikowana zakupem

Zakup woliery dla ptaków już długo chodził mi po głowie i nie mogłam sama się na coś konkretnego zdecydować. Ale teraz już paczka do mnie jedzie i jestem niesamowicie ciekawa jak przyjmą tę wolierę ptaki :D Mam nadzieję, że ta przestrzeń im się spodoba :)

5
zaradek dnia 2020-06-19 dodał komentarz o tytule: Ptaki są naprawdę zadowolone z miejsca
Opinia zweryfikowana zakupem

Dobra woliera na ptaki powinna być przede wszystkim wysoka, dość sporych rozmiarów. Dobrze, że coś takiego znalazłem w ofercie AlleZoo. Zamówienie dotarło do mnie szybko, wszystko fajnie zapakowane. Co prawda składanie woliery zajęło sporo czasu, ale było warto.

5
Kasia dnia 2020-08-12 dodał komentarz o tytule: Takie powinny być woliery
Opinia zweryfikowana zakupem

Nigdzie indziej nie mogłam znaleźć odpowiednich wolier dla ptaków. Całe szczęście, że właśnie w AlleZoo są sporych rozmiarów i do tego dobrze wyposażone.