KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Pojemnik na worki na psie odchody

Aktywne filtry

Worki na psie odchody to coś, co warto zawsze mieć pod ręką, wybierając się na spacer z czworonogiem. Zapominanie o nich, wypadanie z kieszeni albo rozwijanie się rolki włożonej do torby to problemy znane każdemu psiemu opiekunowi. Jak ich uniknąć? Praktycznym rozwiązaniem będzie pojemnik na worki na psie odchody, który można przyczepić do paska, kluczy albo smyczy. Sklep AlleZo oferuje szeroki wybór breloków z pojemnikiem na worki.

Dlaczego należy sprzątać po psie?

Usuwanie psich nieczystości to nie tylko objaw kultury i dobrego wychowania, ale i wymóg prawny. Przepisy w tym zakresie reguluje gmina – najczęściej karą za nieposprzątanie po psie nieodpowiedzialny właściciel zapłaci grzywnę, jej wysokość waha się od 100 do nawet 500 złotych. Warto zdawać sobie sprawę, że pozostawione na trawniku psie nieczystości, to nie tylko kwestia zaniedbania przestrzeni publicznej, ale też potencjalne zagrożenie dla ludzi i zwierząt. W odchodach mogą znajdować się larwy tasiemca czy glisty, które dostając się do żywego organizmu, wywołują poważne choroby pasożytnicze. Sprzątając po psie, dbamy o ładne otoczenie, ale i o swoje i swojego pupila zdrowie i bezpieczeństwo.

Sprzątanie psich nieczystości – przydatne gadżety

Jak szybko i bezpiecznie usunąć z trawnika czy chodnika psie odchody? Sklep AlleZoo oferuje szeroki wybór akcesoriów, które pomogą w wygodnym sprzątnięciu nieczystości przy zachowaniu higieny. Oprócz woreczków na psie odchody, sklep oferuje także łopatki, zbieraczki czy rękawiczki oraz gotowe zestawy gadżetów do sprzątnięcia psiej kupy. Jednym z akcesoriów, w które warto się wyposażyć na spacery z czworonożnym przyjacielem, są pojemniki na worki. Przypinając je na przykład do smyczy, ma się pewność, że w razie potrzeby zawsze będą pod ręką. Dodatkowo pojemnik na worki na psie odchody zapobiegnie rozwijaniu się rolki i umożliwi na wygodne wyciągnięcie takiej liczby woreczków, jaka będzie potrzebna.

Pojemniki na worki na psie odchody w sklepie AlleZoo

Jak wybrać pojemnik na woreczki na psie nieczystości? Sklep AlleZoo oferuje modele różniące się kształtem, materiałem, kolorystyką, dzięki czemu każdy psi opiekun znajdzie gadżet dopasowany do swoich potrzeb. W ofercie znalazły się lekkie, łatwe w czyszczeniu opakowania z plastiku, solidne pojemniki z metalu, a także odporne na wodę, eleganckie pokrowce nylonowe w przyjemnych dla oka kolorach. Wszystkie pojemniki wyposażone są w karabińczyki, które umożliwiają ich przypięcie np. do smyczy, szelek, paska czy torby – aby woreczki zawsze były pod ręką. Praktyczna saszetka z otworem na woreczek zapewnia wygodę i higienę w trakcie sprzątania nieczystości po pupilu, jest lekka, poręczna, to gadżet, który doceni każdy psi opiekun. Większość pojemników na worki na psie odchody sprzedawanych jest w zestawie z jedną lub kilkoma zapasowymi rolkami z torebkami na odchody. Szeroki wybór jeśli chodzi o wzory i kolory sprawia, że pojemniki będą nie tylko praktycznym, ale i modnym gadżetem na spacery z ukochanym czworonogiem.