Piasek kąpielowy dla gryzoni

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Piasek kąpielowy dla gryzoni

Piasek kąpielowy dla gryzoni. Jak myć świnkę morską i koszatniczkę?

Większość małych zwierząt nie lubi wody i nie powinno się ich myć w znany nam sposób. Zwierzęta te mają gęste futerko oraz bardzo delikatny organizm, dlatego nie powinno się ich myć wodą. Dla mniejszych zwierząt mycie w wodzie to ogromny stres, dlatego nie powinniśmy im go przysparzać. Gryzoniom w zupełności wystarczy ich samodzielna pielęgnacja oraz regularne kąpiele w specjalnym piasku lub pyle. Preparaty te pozwolą pozbyć się zabrudzeń i tłuszczu z sierści gryzonia, a także sprawią, że jego futerko stanie się pachnące. Doskonale pielęgnują i odświeżają sierść zwierzęcia. Kąpiele w piasku zalecane są także dla zwierząt strachliwych, ponieważ doskonale działają na psychikę gryzoni, odprężają, relaksują i ograniczają stres.

Piasek kąpielowy dla gryzoni – sposób na pachnące futerko

Piasek kąpielowy dla gryzoni doskonale nadaje się do utrzymania higieny koszatniczek, myszoskoczków, jeży, świnek morskich, szynszyli oraz innych małych zwierzątek. Piaski są naturalne i ekologiczne. Pyły do kąpieli wykonane są z pyłu pochodzenia wulkanicznego, który doskonale odtwarza naturalne środowisko życia szynszyli.
Preparaty te są w pełni bezpieczne dla gryzoni oraz zalecane są do regularnej pielęgnacji sierści małych zwierząt. Dla wygody gryzoni i właścicieli przygotowaliśmy także wanienki kąpielowe, które należy dostosować do wielkości zwierzęcia, aby mogło ono wygodnie z nich korzystać.
Po każdej kąpieli pyłowej należy usunąć z piasku pozostawione przez zwierze zanieczyszczenia. Piasek należy całkowicie wymienić po 14 kąpielach.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews Piasek kąpielowy dla gryzoni
5
Ola D dnia 2019-11-28 dodał komentarz o tytule: Polecam!
Opinia zweryfikowana zakupem

Dzięki kilku produktom kąpiel świnki morskiej jest łatwa i przyjemna. Nawet moja mała Pigi ją polubiła, a to już coś!