KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Piasek kąpielowy dla gryzoni

Aktywne filtry

Vitapol PIASEK dla szynszyli

Vitapol PIASEK dla szynszyli

8,69 zł

(8,69 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
(1)
Ostatnie sztuki w magazynie

Piasek kąpielowy dla gryzoni. Jak myć świnkę morską i koszatniczkę?

Większość małych zwierząt nie lubi wody i nie powinno się ich myć w znany nam sposób. Zwierzęta te mają gęste futerko oraz bardzo delikatny organizm, dlatego nie powinno się ich myć wodą. Dla mniejszych zwierząt mycie w wodzie to ogromny stres, dlatego nie powinniśmy im go przysparzać. Gryzoniom w zupełności wystarczy ich samodzielna pielęgnacja oraz regularne kąpiele w specjalnym piasku lub pyle. Preparaty te pozwolą pozbyć się zabrudzeń i tłuszczu z sierści gryzonia, a także sprawią, że jego futerko stanie się pachnące. Doskonale pielęgnują i odświeżają sierść zwierzęcia. Kąpiele w piasku zalecane są także dla zwierząt strachliwych, ponieważ doskonale działają na psychikę gryzoni, odprężają, relaksują i ograniczają stres.

Piasek kąpielowy dla gryzoni – sposób na pachnące futerko

Piasek kąpielowy dla gryzoni doskonale nadaje się do utrzymania higieny koszatniczek, myszoskoczków, jeży, świnek morskich, szynszyli oraz innych małych zwierzątek. Piaski są naturalne i ekologiczne. Pyły do kąpieli wykonane są z pyłu pochodzenia wulkanicznego, który doskonale odtwarza naturalne środowisko życia szynszyli.
Preparaty te są w pełni bezpieczne dla gryzoni oraz zalecane są do regularnej pielęgnacji sierści małych zwierząt. Dla wygody gryzoni i właścicieli przygotowaliśmy także wanienki kąpielowe, które należy dostosować do wielkości zwierzęcia, aby mogło ono wygodnie z nich korzystać.
Po każdej kąpieli pyłowej należy usunąć z piasku pozostawione przez zwierze zanieczyszczenia. Piasek należy całkowicie wymienić po 14 kąpielach.

Opinie

5
Ola D dnia 2019-11-28 dodał komentarz o tytule: Polecam!

Dzięki kilku produktom kąpiel świnki morskiej jest łatwa i przyjemna. Nawet moja mała Pigi ją polubiła, a to już coś!

5
agatadomanska dnia 2020-06-04 dodał komentarz o tytule: Kąpiel dla brudaska

Największy brudas na świecie to moja świnka morska. Kąpiel w pianie jest niemożliwa, więc wybieram piasek kąpielowy.

5
k.zabina dnia 2020-06-08 dodał komentarz o tytule: Świnki - brudaski

Ja mam w domu dwie świnki morskie. Kąpiel nie byłaby oczywiście możliwa bez piasków kąpielowych. Świnki nieraz się uświnią, więc zawsze mam zapas piachu.

5
Monika dnia 2020-06-09 dodał komentarz o tytule: Wszystkie są ok

Spory wybór, jeśli chodzi o piasek kąpielowy dla gryzoni. Ja kupuję naprzemiennie, żeby sprawdzić, który sprawdza się najlepiej. Na razie nie mam faworyta.