Drodzy Klienci! Pracujemy normalnie, ale w związku ze wzmożonym ruchem realizacja trwa dłużej: do 48h

Klatka dla myszoskoczka

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Klatka dla myszoskoczka

Klatka dla myszoskoczka – spraw, aby Twój pupil czuł się bezpiecznie

Myszoskoczki są pełne energii i bardzo towarzyskie. Lubią bawić się, wspinać i skakać. Musisz mieć to na uwadze w czasie wybierania klatki. Uwielbiają kopać norki i tunele, dlatego pojemnik na ściółkę powinien być odpowiednio głęboki. Zbyt płytki przysporzy Ci niemałych problemów, ponieważ zwierzak, próbując się zakopać, będzie wyrzucał większość ściółki poza kratki. Pamiętaj, że myszoskoczki oprócz przestronnej klatki potrzebują Twojej obecności, dlatego umieść ich lokum w często uczęszczanym pomieszczeniu.

Jak wybrać klatkę dla myszoskoczka?

Wybierając klatkę dla myszoskoczka, musisz pamiętać, aby była wykonana z wytrzymałych materiałów, ponieważ myszoskoczki, jak przystało na gryzonie, mają mocne zęby. Co więcej, bardzo ważny jest odpowiedni rozstaw szczebelków. Zbyt szeroki umożliwi pupilom ucieczkę. W naszym sklepie oferujemy klatki, które spełniają te wymogi. Pamiętaj, że nasze klatki są w pełni bezpieczne dla Twojego myszoskoczka. Wybierz modele odpowiednie dla ich potrzeb. Gwarantujemy, że właśnie takie oferujemy w naszym sklepie. Sprawdź dostępne produkty i złóż zamówienie już dzisiaj!

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews Klatka dla myszoskoczka
5
Michał Głuch dnia 2020-01-30 dodał komentarz o tytule: Ekspresowa dostawa!
Opinia zweryfikowana zakupem

Na pierwszy rzut oka widać, że to dobra i wytrzymała klatka - wygląda nawet lepiej niż na zdjęciach w sklepie. Tak czy inaczej klatka dla myszoskoczka to był bardzo dobry pomysł!

5
anna.maria dnia 2020-03-20 dodał komentarz o tytule: Klatka z wyposażeniem
Opinia zweryfikowana zakupem

Jak dla mnie, klatki dla myszoskoczka wcale nie muszą być ogromne, ale za to ważne, żeby były dobre wyposażone. Ta klatka Twister świetnie wygląda na zdjęciach i sprawdza się super. Myszoskoczki wyglądają na zadowolone i biegają jak szalone