Maskowanie cieczki

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Maskowanie cieczki

Maskowanie cieczki Twojego czworonoga

Cieczka u suczki to ciężki czas zarówno dla zwierzęcia, jak i jego właściciela. Suczka staje się wtedy niespokojna i nieposuszna, a adoratorzy w trakcie spacerów – wręcz nieznośni. Na szczęście w ofercie sklepów zoologicznych znajduje się wiele pomocnych gadżetów i akcesoriów ułatwiających przeżycie tego trudnego czasu oraz zadbanie o higienę Twojego czworonoga. Majtki na cieczkę, pieluchy dla psa, preparaty do maskowania cieczki czy neutralizatory zapachu to nieodłączne akcesoria dla każdego właściciela suczki.

Maskowanie cieczki – proste i sprawdzone sposoby

Maskowanie cieczki staje się coraz łatwiejsze, od kiedy wprowadzono na rynek łatwe w użyciu preparaty. Są to płyny z wygodnym atomizerem, które w łatwy sposób można rozpylić, maskując przy tym zapach zwabiający psich zalotników. Preparaty te działają także odstraszająco na psy, dlatego spacery w trakcie cieczki przestaną być tak uciążliwe zarówno dla psa, jak i jego właściciela.

W maskowaniu cieczki bardzo dobrze sprawdzają się także tabletki chlorofilowe, które są w pełni naturalne i skutecznie neutralizują zapachy psów. Właściciele suczek cenią sobie także wygodne pieluchy dla psa oraz majtki na cieczkę z wymiennymi wkładkami higienicznymi. Majtki na cieczkę ułatwiają utrzymanie czystości w domu, ponieważ doskonale zabezpieczają przed przesiąkaniem oraz zostawianiu przykrych plam w mieszkaniu. Produkty te pomagają w pełni zadbać o higienę suczki, nawet w tym ciężkim dla niej okresie.