Katalog

Włączone filtry:
  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Maskowanie cieczki

  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  Maskowanie cieczki

  Maskowanie cieczki Twojego czworonoga

  Cieczka u suczki to ciężki czas zarówno dla zwierzęcia, jak i jego właściciela. Suczka staje się wtedy niespokojna i nieposuszna, a adoratorzy w trakcie spacerów – wręcz nieznośni. Na szczęście w ofercie sklepów zoologicznych znajduje się wiele pomocnych gadżetów i akcesoriów ułatwiających przeżycie tego trudnego czasu oraz zadbanie o higienę Twojego czworonoga. Majtki na cieczkę, pieluchy dla psa, preparaty do maskowania cieczki czy neutralizatory zapachu to nieodłączne akcesoria dla każdego właściciela suczki.

  Maskowanie cieczki – proste i sprawdzone sposoby

  Maskowanie cieczki staje się coraz łatwiejsze, od kiedy wprowadzono na rynek łatwe w użyciu preparaty. Są to płyny z wygodnym atomizerem, które w łatwy sposób można rozpylić, maskując przy tym zapach zwabiający psich zalotników. Preparaty te działają także odstraszająco na psy, dlatego spacery w trakcie cieczki przestaną być tak uciążliwe zarówno dla psa, jak i jego właściciela.

  W maskowaniu cieczki bardzo dobrze sprawdzają się także tabletki chlorofilowe, które są w pełni naturalne i skutecznie neutralizują zapachy psów. Właściciele suczek cenią sobie także wygodne pieluchy dla psa oraz majtki na cieczkę z wymiennymi wkładkami higienicznymi. Majtki na cieczkę ułatwiają utrzymanie czystości w domu, ponieważ doskonale zabezpieczają przed przesiąkaniem oraz zostawianiu przykrych plam w mieszkaniu. Produkty te pomagają w pełni zadbać o higienę suczki, nawet w tym ciężkim dla niej okresie.

  Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Maskowanie cieczki
  5
  Zygmont.p dnia 2019-12-20 dodał komentarz o tytule: Skuteczne!
  Opinia zweryfikowana zakupem

  W końcu pozbyłem się tych wszystkich adoratorów, którzy przeszkadzali nam na spacerach. Wasz płyn działa znakomicie

  5
  Paweł.i dnia 2019-12-21 dodał komentarz o tytule: W końcu spokój
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Cieczka u suczki to najgorszy okres, wierzcie mi. Zawsze pod moją bramą stoi chociaż kilka psów, a spacery to istna katorga. Dobrze, że zdecydowałem się na zakupy tutaj. Problem ustał, kiedy zacząłem używać płyn.

  5
  Antoni Kowalski dnia 2020-02-05 dodał komentarz o tytule: Jaka ulga!
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Nareszcie te nieznośne psy sąsiadów dały spokój mojej suczce. Cieczka u labradora to prawdziwa wojna z wszystkimi psami z sąsiedztwa. Całe szczęście, wasze produkty działają! Śmiało można kupować!

  5
  nina.s dnia 2020-03-17 dodał komentarz o tytule: Majtki dla psa ratujące życie
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Chyba nie tylko mnie męczy cieczka psa. Przez przypadek trafiłam na stronę AlleZoo i znalazłam w ich ofercie majtki na cieczkę. Wygodne i szybkie w użyciu, skutecznie niwelują problem, polecam!

  5
  Kamil.z dnia 2020-04-01 dodał komentarz o tytule: Spay ratujący życie
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Nigdy nie sądziłem, że spray na cieczkę działa. Wielkie było moje zdziwienie gdy ułatwił nam o wiele przejście przez ten okres. Jest już nieodłącznym elementem u nas w domu.