Odświeżacze do kuwety

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 21 elementów
Odświeżacze do kuwety

Odświeżacze do kuwety – niezbędnik w domu każdego mruczka!

Zapach unoszący się z kuwety Twojego mruczka zniechęca Twoich znajomych do odwiedzin? Zapachowy żwirek niewiele daje albo jeszcze pogarsza sprawę? Mamy dla Ciebie odświeżacze do kuwety, które w prosty i szybki sposób pozbędą się problemu, a Ty już nigdy nie będziesz borykał się z brzydkim zapachem z kociej kuwety.

Polecamy wygodne neutralizatory zapachu w proszku o aromacie owoców, zielonej herbaty, lawendy czy zielonego lasu. Posiadamy także neutralizatory w sprayu o jeszcze ciekawszych zapachach: aloesu, białych kwiatów, czarnego winogrona, egzotycznych owoców oraz zapachu morskiego. Polecamy także pudry do czyszczenia kuwet oraz preparaty, które likwidują zapach moczu.

Odświeżacze do kuwety – najlepszy sposób na pozbycie się brzydkiego zapachu!

Neutralizatory zapachu w sprayu doskonale sprawdzają się do pomieszczeń, kocich kuwet, a także psich legowisk i klatek gryzoni. Preparaty skutecznie usuwają zapachy, pozostawiając przy tym subtelną nutę zapachową. Zapachy zostały dobrane tak, aby były akceptowane przez wszystkie zwierzęta domowe.

Odświeżacze do kuwety w formie proszku całkowicie neutralizują nieprzyjemne zapachy poprzez usuwanie i zatrzymanie rozprzestrzeniania się mikroorganizmów, grzybów czy bakterii. Odświeżacz w proszku wspomaga działanie żwirków, zwiększa ich wydajność i poprawia chłonność. Proszek można sypać do kuwety albo bezpośrednio na problematyczne, zanieczyszczone miejsca. Preparaty zapobiegają także przyklejaniu się żwirku do dna kuwety.