Odświeżacze do kuwety

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 22 elementów
Odświeżacze do kuwety

Odświeżacze do kuwety – niezbędnik w domu każdego mruczka!

Zapach unoszący się z kuwety Twojego mruczka zniechęca Twoich znajomych do odwiedzin? Zapachowy żwirek niewiele daje albo jeszcze pogarsza sprawę? Mamy dla Ciebie odświeżacze do kuwety, które w prosty i szybki sposób pozbędą się problemu, a Ty już nigdy nie będziesz borykał się z brzydkim zapachem z kociej kuwety.

Polecamy wygodne neutralizatory zapachu w proszku o aromacie owoców, zielonej herbaty, lawendy czy zielonego lasu. Posiadamy także neutralizatory w sprayu o jeszcze ciekawszych zapachach: aloesu, białych kwiatów, czarnego winogrona, egzotycznych owoców oraz zapachu morskiego. Polecamy także pudry do czyszczenia kuwet oraz preparaty, które likwidują zapach moczu.

Odświeżacze do kuwety – najlepszy sposób na pozbycie się brzydkiego zapachu!

Neutralizatory zapachu w sprayu doskonale sprawdzają się do pomieszczeń, kocich kuwet, a także psich legowisk i klatek gryzoni. Preparaty skutecznie usuwają zapachy, pozostawiając przy tym subtelną nutę zapachową. Zapachy zostały dobrane tak, aby były akceptowane przez wszystkie zwierzęta domowe.

Odświeżacze do kuwety w formie proszku całkowicie neutralizują nieprzyjemne zapachy poprzez usuwanie i zatrzymanie rozprzestrzeniania się mikroorganizmów, grzybów czy bakterii. Odświeżacz w proszku wspomaga działanie żwirków, zwiększa ich wydajność i poprawia chłonność. Proszek można sypać do kuwety albo bezpośrednio na problematyczne, zanieczyszczone miejsca. Preparaty zapobiegają także przyklejaniu się żwirku do dna kuwety.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Odświeżacze do kuwety
5
Zofia.W dnia 2019-10-29 dodał komentarz o tytule: Odświeżacz sprawdza się znakomicie :)
Opinia zweryfikowana zakupem

Odkąd zamówiłam pochłaniacz zapachów, w domu znowu można swobodnie oddychać. Łatwy i przyjemny sposób na zlikwidowanie zapachów z kociej toaletki.

5
inga_m dnia 2020-03-04 dodał komentarz o tytule: 10/10
Opinia zweryfikowana zakupem

Neutralizator do kuwety natychmiastowo poradził sobie z nieprzyjemnym zapachem. Wszystkich mogę zapewnić, że jest równie skuteczny, co nieszkodliwy. Można stosować bez obaw!

5
Oliwia.c dnia 2020-03-11 dodał komentarz o tytule: Brzydki zapach znika
Opinia zweryfikowana zakupem

Wcześniej nie używałam, ale teraz uważam, że pochłaniacz zapachów do kuwety musi się znaleźć w każdym kocim domu. Zapach moczu znika!

5
Hubert Przybylski dnia 2020-04-01 dodał komentarz o tytule: Świetna skuteczność
Opinia zweryfikowana zakupem

Kupiłem neutralizator do kuwety z tego sklepu i z czystym sumieniem daję 5 gwiazdek. W końcu mam spokój od tego okropnego zapachu. Mogę oddychać we własnym domu :)

5
Dominika88 dnia 2020-04-09 dodał komentarz o tytule: Super zakup
Opinia zweryfikowana zakupem

Jak dla mnie, neutralizator zapachów do kuwety sprawdza się świetnie. Kupiłam go przy okazji kupowania żwirku, ale okazał się naprawdę świetnym zakupem

 • neutralizator do kuwety
 • neutralizator do kuwet
 • pochłaniacz zapachów do kuwety
 • neutralizator zapachów do kuwety
 • odświeżacz do kuwety
 • odświeżacze do kuwety
 • neutralizator zapachów do kuwety opinie
 • neutralizator zapachów do kuwety benek
 • pochłaniacz zapachów z kuwety
 • pochłaniacz zapachów kuweta
 • pochłaniacz zapachów do kuwety opinie
 • pochłaniacz zapachów