Drodzy Klienci! Pracujemy normalnie, ale w związku ze wzmożonym ruchem realizacja trwa dłużej: do 48h

Plecak na psa

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Plecak na psa

Plecak na psa – zabierz swojego pupila na każdą wyprawę

Chcesz mieć swojego psiaka zawsze z sobą, ale wiesz, że nie da sobie rady w czasie długich wędrówek? Być może, stan zdrowia pupila nie pozwala na długie wędrówki lub po prostu nasz pies ma krótkie łapki i szybko się męczy. Jeśli nie chcesz rezygnować ze wspólnych wędrówek, wybierz plecak na psa! To rozwiązanie pozwoli Ci zabrać pupila na dalekie wyprawy, jego przewaga nad tradycyjnym transporterem jest taka, że nie zajmuje Ci rąk oraz o wiele wygodniej jest przenosić psiaka na plecach, niż nieść w ręce.

Plecak do noszenia psa - idealny dla podróżników

Jeśli Twój pies jest ciekawy świata, może śmiało wystawić głowę z plecaka i obserwować otoczenie. Plecaki są wyposażone w krótką smycz, która uniemożliwia ucieczkę psiaka w pogoń za innym zwierzakiem. Wnętrze jest wyłożone miękkim materiałem, który zapewni komfort pupilowi. Oczywiście zadbaliśmy również o Twój komfort. Regulowane pasy na biodrach i ramionach oraz anatomicznie ukształtowane ramiączka zadbają, aby każdy kilometr wycieczki mijał w pełni komfortowo. W ofercie naszego sklepu dostaniesz tylko najlepsze plecaki do noszenia psa. Sprawdź sam! Rzuć okiem na dostępne produkty i zamów już dzisiaj, a my zadbamy, aby przesyłka doszła do Ciebie w najbliższym możliwym terminie.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews Plecak na psa
5
owczarz dnia 2019-10-18 dodał komentarz o tytule: Świetna jakość!
Opinia zweryfikowana zakupem

W końcu mogę chodzić na długie wyprawy z moim małym pieskiem. Plecak dla psa stworzył nam zupełnie nowe perspektywy! Świetna sprawa :)

5
Kuba.J.K dnia 2020-01-17 dodał komentarz o tytule: Idealny plecaczek!
Opinia zweryfikowana zakupem

Kupiłem wasz plecak dla psa. 5 kg i mniej to standardowa waga najmniejszych psiaków jak maltańczyk czy york i ten plecak w zupełności wystarczy.

5
Iza Nowaczyk dnia 2020-03-09 dodał komentarz o tytule: W końcu mogę brać pieska ze sobą
Opinia zweryfikowana zakupem

Uwielbiam piesze wyprawy w trudnym terenie. Odkąd kupiłam plecak do noszenia psa, mogę zabierać swojego Brajanka ze sobą!