KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

POKAŻ WYNIKI

Pokarm dla ryb żyworodnych

Aktywne filtry

TETRA Phyll

TETRA Phyll

4,09 zł
Wybierz
Wybierz
x
do 4 dni

Pokarm dla ryb żyworodnych

Hodujesz ryby żyworodne i chcesz kupić dla nich pokarm? W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów odpowiednich dla ryb żyworodnych. Przeczytaj nasze porady, w jaki sposób powinniśmy dbać o dietę ryb żyworodnych i zapoznaj się z ofertą produktów dostępnych w tym dziale.

W jaki sposób powinniśmy dbać o właściwą dietę ryb żyworodnych?

Chcąc zapewnić zdrowie i dobrą kondycję ryb, powinniśmy zadbać o ich właściwą dietę. Ryby żyworodne mają w tym zakresie swoje specyficzne wymagania, inne niż pozostałe gatunki. Z tego powodu powinniśmy kupować im pokarmy dla nich przeznaczone. Co do zasady ryby żyworodne należą do wszystkożernych. Zadowolą się one zarówno pokarmami pochodzenia zwierzęcego, jak i roślinnego. Nie oznacza to jednak, że możemy podawać im cokolwiek.

Różnorodny pokarm dla ryb żyworodnych - jak powinna wyglądać odpowiednio zbilansowana dieta ryb żyworodnych?

Dieta ryb żyworodnych powinna w dużej mierze bazować na pokarmach roślinnych. Możemy podawać im preparaty zbożowe, jednak dla ich zdrowia najbardziej optymalna jest dieta bogata w takie składniki jak spirulina czy szpinak. Od czasu do czasu warto wzbogacać ich dietę pokarmami mięsnymi. Oprócz gotowych produktów sklepowych, warto od czasu do czasu podawać im żywe lub mrożone larwy owadów: na przykład komara, rozwielitki, ochotki, artemii czy oczlika. Warto pamiętać o tym, że w diecie ryb żyworodnych nie powinny dominować pokarmy mięsne. Ich nadmiar może sprawić, że w organizmach ryb będzie się gromadzić zbyt dużo tłuszczów. Konsekwencją tego stanu rzeczy mogą być choroby, a nawet śmierć ryby.

Od czasu do czasu można dodawać do pożywienia ryb preparaty wybarwiające, dzięki czemu będą one nie tylko zdrowe, ale i bardzo piękne.

Pokarm dla ryb żyworodnych w ofercie sklepu Allezoo.com

W ofercie sklepu Allezoo.com można znaleźć szeroki wybór produktów przeznaczonych specjalnie dla ryb żyworodnych. W tej kategorii można znaleźć produkty roślinne, zbożowe, bogate w spirulinę i szpinak, jak i pokarmy mięsne. Poza tym wiele pokarmów, które są przeznaczone dla wielu gatunków ryb może być również z powodzeniem stosowanych u żyworódek.

W tym dziale znajdują się również produkty odżywcze, które mają odpowiadać na specjalne potrzeby ryb żyworodnych. Można tu znaleźć na przykład wysokobiałkowe produkty idealne dla młodych ryb w okresie wzrostu i ciężarnych samic, preparaty wybarwiające i inne.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Stosując produkty z tej kategorii możesz mieć pewność, że są one odpowiednie dla potrzeb żywieniowych ryb żyworodnych i mogą być przez nie bezpiecznie spożywane. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, pochodzące od renomowanych producentów stosujących wysokie standardy produkcji.

Podając pokarmy rybom pamiętaj o tym, by zawsze stosować się do zaleceń przedstawionych przez producenta na opakowaniu. Dotyczy to zwłaszcza częstotliwości podawania pokarmu i jego przeznaczenia dla konkretnego gatunku. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Zapraszamy do dokonywania zakupów.

Opinie

5
Kaśka 99 dnia 2019-12-16 dodał komentarz o tytule: Świetna cena

Już od jakiegoś czasu zastanawiałam się jaki pokarm dla ryb żyworodnych będzie najlepszy. Naczytałam się wiele w internecie i od tego czasu zawsze sprawdzam etykietę. I tak kupowałam najróżniejsze pokarmy i z nich rezygnowałam. Dopiero tutaj wiem, że mogę zostać na dłużej, bo karma jest naprawdę nieszkodliwa dla rybek.

5
Wędkarz dnia 2020-05-12 dodał komentarz o tytule: Więcej to korzystniej

Kupiłem u Was pokarmy dla ryb żyworodnych. Wybrałem te największe, żeby mieć z głowy na dłużej. Poza tym najbardziej się opłaca.

5
Włodzimierz dnia 2020-08-10 dodał komentarz o tytule: Dobry pokarm

Szukałem pokarmu, bo od niedawna mam w akwarium ryby żyworodne. Pokarm, który kupiłem, sprawdza się bardzo dobrze, więc będę go kupował.

5
Antoni dnia 2020-08-26 dodał komentarz o tytule: Wszystko dla ryb

Mam w domu ryby żyworodne. Pokarmy dla nich kupuję od lat w sklepie AlleZoo, bo wybór jest naprawdę duży. No i dostawa szybka!