Pokarm dla jeża

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokarm dla jeża

Wysokiej jakości pokarm dla jeża – w trosce o niecodziennych podopiecznych

Nie w każdym domu zwierzę musi oznaczać psa lub kota. Niektórzy hodują jaszczurki, inni pająki, a jeszcze inni – jeże. Tak, to prawda! Te małe, kolczaste stworzonka dały się udomowić jakiś czas temu i od tamtej pory ich popularność gwałtownie rośnie. Nie są to jednak tylko maskotki, ponieważ posiadanie jeża wiąże się z olbrzymią odpowiedzialnością. Jak każde zwierze, wymagają one sporo uwagi i wiedzy na temat zwyczajów, chorób czy diety. Aby zapewnić swojemu podopiecznemu wszelkie niezbędne składniki odżywcze, warto zainteresować się ofertą „Allezoo” na pokarm dla jeża!

Pokarm dla jeża od renomowanych producentów w katalogu „Allezoo”

W domu każdego właściciela muszą znajdować się odpowiednie akcesoria i pożywienie adekwatne do typu posiadanego zwierzęcia. Pokarm dla jeża, jaki znajdziesz w naszym katalogu, pochodzi od najlepszych na rynku producentów. Zapewni mu wszelkie niezbędne do funkcjonowania i rozwoju substancje, a Ty będziesz mógł spać spokojnie. Oprócz standardowej, codziennej karmy oferujemy oczywiście również najróżniejsze przekąski, które pomogą w zacieśnianiu więzów przyjaźni i tresurze!

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews Pokarm dla jeża
5
Mirosław dnia 2019-11-21 dodał komentarz o tytule: Kupuję od dawna!
Opinia zweryfikowana zakupem

Jeżeli chodzi o pokarm dla jeży, to robię zakupy tylko tutaj. Wcześniej, kiedy kupowałam karmę w innym miejscu, widziałam, że mój Boguś za nią nie przepadał. Pokarm od Allezoo smakuje mu dużo bardziej!

5
Marta dnia 2020-02-11 dodał komentarz o tytule: Uwielbiam ten sklep!
Opinia zweryfikowana zakupem

Jest tutaj dosłownie wszystko, nawet karma dla jeża! Na początku byłam w szoku. Teraz, kiedy czegoś potrzebuję, po prostu wchodzę na Allezoo i wpisuję :)

5
Igor dnia 2020-06-01 dodał komentarz o tytule: Dobry pokarm
Opinia zweryfikowana zakupem

W Waszej ofercie znalazłem dobrej jakości pokarm dla jeża. Mało gdzie można znaleźć te karmy :)

5
Sylwek dnia 2020-06-02 dodał komentarz o tytule: Na pewno wrócę
Opinia zweryfikowana zakupem

Kupiłem dobre jedzenie dla jeża! Pokarm wysokiej jakości, więc na pewno do Was wrócę!