Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Odświeżacze i perfumy dla gryzoni

  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  Odświeżacze i perfumy dla gryzoni

  Odświeżacze i perfumy dla gryzoni. Dlaczego warto je mieć?

  Czujesz nieprzyjemny zapach z klatki Twoich gryzoni? A może masz osobnika, który niechętnie czyści własne futerko? Mamy na to radę! Dzięki naszym odświeżaczom i perfumom dla gryzoni z Twojej klatki nie dosięgnie Cię żaden brzydki zapach. Zaufało nam już wielu klientów i wciąż chwalą sobie takie rozwiązanie, szczególnie, że małych gryzoni nie powinno się kąpać.

  Najlepsze odświeżacze i perfumy dla gryzoni w sieci!

  W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim dezodoranty dla fretek, mniejszych gryzoni, preparaty do odświeżania zapachu klatki, pięterek i innych akcesoriów. Postaw na proste rozwiązanie - zdecyduj się na zakup tych produktów, a obecny, nieprzyjemny zapach z pewnością zniknie! Polecamy także wygodne wanienki i piaski kąpielowe dla gryzoni, które pomogą doskonale zadbać o futerko Twojego zwierzęcia.

  Od teraz, bez obaw przed przykrym zapachem, będziesz mógł zaprosić do siebie gości, a nawet pozwolić im pobawić się z gryzoniami. Każdy nasz produkt stosowany według zaleceń jest w 100% bezpieczny dla zwierząt. Odświeżacze i perfumy dla gryzoni są w pełni bezpieczne dla twoich zwierząt oraz mają bardzo przyjemny zapach. Pomagają odświeżyć futerko Twojego gryzonia, a także zadbać o pielęgnację sierści. W naszej ofercie znajdziesz bardzo duży wybór odświeżaczy, więc każdy właściciel znajdzie coś dla swojego małego zwierzęcia.

  Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Odświeżacze i perfumy dla gryzoni
  5
  Iwona dnia 2020-02-14 dodał komentarz o tytule: Wielka ulga
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Odświeżacze i perfumy dla gryzoni naprawdę działają! Pozbycie się tego przykrego zapachu to prawdziwa ulga, każdy opiekun gryzoni na pewno wie, o czym mówię!

  5
  Kuba dnia 2020-05-28 dodał komentarz o tytule: Spróbuję!
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Nie wiedziałem, że jest coś takiego, jak perfumy dla gryzoni. Muszę wypróbować, jak się sprawdzają!

  5
  Liliana dnia 2020-06-01 dodał komentarz o tytule: Dobrze się sprawdza
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Super się sprawdzają te odświeżacze dla gryzoni. Wcześniej nie wiedziałam, że w ogóle są takie produkty!

  5
  Paulina dnia 2020-06-02 dodał komentarz o tytule: Super sprawa!
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Ten neutralizator zapach dla gryzoni, który kupiłem to jakiś sztos! Na pewno wrócę po więcej, ale nie tak szybko, bo neutralizator starczy mi na długo.

  5
  Szymon Jankowski dnia 2020-06-04 dodał komentarz o tytule: Daje radę!
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Wcześniej nie wiedziałem, że jest coś takiego, jak neutralizator zapachu do klatki dla gryzoni. Kupiłem i muszę przyznać, że daje radę!