KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Odświeżacze i perfumy dla gryzoni

Aktywne filtry

Odświeżacze i perfumy dla gryzoni. Dlaczego warto je mieć?

Czujesz nieprzyjemny zapach z klatki Twoich gryzoni? A może masz osobnika, który niechętnie czyści własne futerko? Mamy na to radę! Dzięki naszym odświeżaczom i perfumom dla gryzoni z Twojej klatki nie dosięgnie Cię żaden brzydki zapach. Zaufało nam już wielu klientów i wciąż chwalą sobie takie rozwiązanie, szczególnie, że małych gryzoni nie powinno się kąpać.

Najlepsze odświeżacze i perfumy dla gryzoni w sieci!

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim dezodoranty dla fretek, mniejszych gryzoni, preparaty do odświeżania zapachu klatki, pięterek i innych akcesoriów. Postaw na proste rozwiązanie - zdecyduj się na zakup tych produktów, a obecny, nieprzyjemny zapach z pewnością zniknie! Polecamy także wygodne wanienki i piaski kąpielowe dla gryzoni, które pomogą doskonale zadbać o futerko Twojego zwierzęcia.

Od teraz, bez obaw przed przykrym zapachem, będziesz mógł zaprosić do siebie gości, a nawet pozwolić im pobawić się z gryzoniami. Każdy nasz produkt stosowany według zaleceń jest w 100% bezpieczny dla zwierząt. Odświeżacze i perfumy dla gryzoni są w pełni bezpieczne dla twoich zwierząt oraz mają bardzo przyjemny zapach. Pomagają odświeżyć futerko Twojego gryzonia, a także zadbać o pielęgnację sierści. W naszej ofercie znajdziesz bardzo duży wybór odświeżaczy, więc każdy właściciel znajdzie coś dla swojego małego zwierzęcia.

Opinie

5
Iwona dnia 2020-02-14 dodał komentarz o tytule: Wielka ulga

Odświeżacze i perfumy dla gryzoni naprawdę działają! Pozbycie się tego przykrego zapachu to prawdziwa ulga, każdy opiekun gryzoni na pewno wie, o czym mówię!

5
Kuba dnia 2020-05-28 dodał komentarz o tytule: Spróbuję!

Nie wiedziałem, że jest coś takiego, jak perfumy dla gryzoni. Muszę wypróbować, jak się sprawdzają!

5
Liliana dnia 2020-06-01 dodał komentarz o tytule: Dobrze się sprawdza

Super się sprawdzają te odświeżacze dla gryzoni. Wcześniej nie wiedziałam, że w ogóle są takie produkty!

5
Paulina dnia 2020-06-02 dodał komentarz o tytule: Super sprawa!

Ten neutralizator zapach dla gryzoni, który kupiłem to jakiś sztos! Na pewno wrócę po więcej, ale nie tak szybko, bo neutralizator starczy mi na długo.

5
Szymon Jankowski dnia 2020-06-04 dodał komentarz o tytule: Daje radę!

Wcześniej nie wiedziałem, że jest coś takiego, jak neutralizator zapachu do klatki dla gryzoni. Kupiłem i muszę przyznać, że daje radę!