KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Zabawki dla burunduka

Aktywne filtry

Zabawki dla burunduka – żywiołowy zwierzak

Burunduk to niezwykle urocze zwierzę z rodziny wiewiórkowatych. Zwierzęta te naturalnie można spotkać w północnej Azji oraz centralnej Rosji, a dzięki introdukcji również w centralnej i wschodniej Europie. Trudno więc się dziwić, że zaprosiliśmy te zwierzęta również do naszych domów.

Burunduki chwytają za serce swoim uroczym wyglądem oraz niezwykle ruchliwym trybem życia. Są to gryzonie aktywne głównie w dzień oraz bardzo żywiołowe, dlatego trzeba zapewnić im odpowiednie warunki do zabawy. Burunduki nie będą zadowolone, gdy zamknie się je w ciasnej klatce bez zabawek i odpowiednich akcesoriów. Należy zapewnić im dużą ilość ruchu, także pod Twoja nieobecność. Ale jak?


Odrobina ruchu z zabawkami dla burunduka

Kołowrotki, tunele, zabawkowe schody – to wszystko idealnie się sprawdzi dla Twojego burunduka! Zwierzęta te za swoje mieszkanie wybierają najczęściej wykopane przez siebie nory, dlatego powinieneś zapewnić swojemu pupilowi warunki zbliżone do naturalnych. Najlepiej wybrać dla zwierzęcia dużą klatkę z odpowiednim wyposażeniem. W mieszkaniu burunduka powinna znaleźć się miska z wodą oraz pokarmem, domek, w którym zwierze mogłoby spać. Oczywiście niezbędne będą także odpowiednie zabawki dla burunduka, które zapewnią zwierzęciu ruch pod Twoją nieobecność.

Burunduk to urocze zwierzę, ale oswojenie go trwa nawet do kilku miesięcy. Na początku Twój pupil będzie w stosunku do Ciebie bardzo nieufny, ale wystarczy trochę czasu i cierpliwości, żeby przyzwyczaić go do swojego towarzystwa. Właśnie z tego powodu burunduki nie są zwierzętami odpowiednimi dla dzieci.

Opinie

5
Isia Kacprzak dnia 2019-10-01 dodał komentarz o tytule: Wszystko dla burunduka

Burunduk to dość niespotykane zwierze, dlatego trudno o asortyment dla niego, szczególnie w sklepach stacjonarnych. W AlleZoo znalazłam świetne zabawki dla burunduka i mnóstwo innych produktów. Dzięki!

5
Kowalczyk dnia 2020-03-20 dodał komentarz o tytule: Zabawa i zabawki burunduka

Wcześniej nie wiedziałem, jak wygląda zabawa burunduka. Muszę przyznać, że burunduk to bardzo pozytywne i ruchliwe zwierzę, więc potrzebuje zabawy i zabawek

5
Małgorzata dnia 2020-05-12 dodał komentarz o tytule: Rzadko spotykane produkty

Nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak zabawka dla burunduka, a jednak! Właśnie kompletuję swoje pierwsze zamówienie na AlleZoo i już podoba mi się bogata oferta produktów. Ja jestem zadowolona.

5
Sylwia Nowicka dnia 2020-06-10 dodał komentarz o tytule: Czekam na paczkę

Mam nadzieję, że klatka dla burunduków, jaką właśnie zamówiłam przyjdzie do mnie nieuszkodzona i kompletna. To był mój pierwszy zakup w tego typu sklepie :)